RNG, prosim poradite mi?

Príspevok v téme: RNG, prosim poradite mi?
usiko

lekar mi vypisal antidepresiva cipralex, zacala som brat ale po tyzdni som vysadila, lebo som si uvedomila, ze beriem aj antikoncepciu, ktora ma vo vedlajsich ucinkoch uvedene depresivne nalady, tak som prestala brat aj HAK a uvidim , co sa zmeni. Mam malo serotoninu, alebo jeho nerovnovahu, co by som mala jest, aby sa mi to upravilo? Pisali ste mi, ze triptophan, a nejake 5-HTP alebo take nieco, lenze to u nas nie je dostupne a nechcem brat nieco u nas neregistrovane. Som vegetarian, takze maso asi nie, pisali ste aj lubovnik bdkovany, ale v akej forme? Z coho si este telo vyrobi serotonin? dakujem.

RNG

Zialbohu vsetky "autoimunne" su velka zahada pre lekarov(az na vynimky, ktorych literaturu odoberam abu som bol informovany, povodne ako sebeobrana proti skodlivym chemikaliam, ktore synteticke lieky predstavuju), takze nevedia poradit.
DMSO nie je lahko zohnat ani v USA,ale spytajte sa v mojich predajniach.
Viac nemozem na tomto fore pisat konkretne, aby sa to nechapalo ako reklama. Na podrobnejsie mi musite dat vas e-mail.
Ale skor ci neskor budete muset adresovat mozne priciny autoimunnych, ako to je pisane v uvedenej teme na tomto fore.
Na Slovensku, ako aj v inych krajinach je epidemia latentnych(skrytych) a poddiagnozovanych infekcii, ku ktorym sa len teraz zacinaju lekari priznavat.
A je coraz viac atb. rezistentnych, o com sa tiez pise len malo, to by totiz poskodilo prestiz zdravotnictva priznat sa, ze su bezzradni.
Co sa propaguje v novinach su drahe synteticke technologicke vydobitky, co sa potlaca su lacne a ucinne prirodne prostriedky.
Zialbohu, svet je orientovany na peniaze....

zdenka

Vazeny pan RNG, dakujem za vyjadrenie, prosim, kde zozeniem DMSO? Citam tu uz od 3h v noci nejake info a vselico som o scelodermii zistila, ale vela veci je v ang.jazyku, ktory neovladam.Moj syn je t.č.v USA FLORIDA, nemoze mi tam nieco zohnat napr.v lekarni? Radsej vsak by som bola, keby ste mi poradili vy, nechcem, aby o mojom ochoreni vedel, je to pre mna sok, ale musim bojovat, som zvedava, ake stanovisko zaujme doktor v NURCH a ako ma budu liecit.Uzivam Penicilamin 150 asi mesiac a cakam na objednanu kontrolu. Obvodny lekar mi ho sice predpisal, ale nechcel mi o chorobe nic vysvetlovat vraj to NEVIE!Za vsetkych, ktorym pomahate velke dakujem.

RNG

Scleroderma je jedna z "autoimunnych chorob", pozri na:
www.zdravie.sk.
Viaceri lekari cituju spojenie sclerodermy a Boreliozy burgdorferi.
Z prostriedkov pomahajucich je DMSO(teda okrem liecenia boreliozy a chlamidii, ktore su ako "zakuklene" sprevadzajuce autoimunne choroby).
DMSO sa nanasa na cistu kozu, necha posobit asi 20 minut, potom sa oblast dobre umyje vodou skor nez si das na nu saty.Pocas posobenia sa nedotykaj nicoho, pre istotu, aby sa to nerozpustilo a nepreslo cez kozu do tvojho tela!.
DMSO nesmie prist do styku s plastickymi hmotami a satami s obsahom syntetickych vlaken(co je dnes prakticky vsetky!)Ja som nasiel trochu syntetickych vlakien aj vo vyrobku oznacenom 100% bavlna, boli site sayntetickou nitou a pekne sa rozpadli pri styku s DMSO. Nit sa rozpustila...

zdenka

PROSIM PORADTE MI DIAGNOSTIKOVALI MI SCELODERMIU CIRCUMSCRIPTA AKO LIECIT CO UZIVAT OKREM PENILICAMINU NEMAM Z TOHO DOBRY POCIT KED TRPIM NA CASTE MYKOZY ANI NIC O TEJTO CHOROBE NEVIEM LEN DROBNOSTI VELMI PEKNE DAKUJEM,

RNG

Lubovnik bodkovany(St John's Wort) sa pouziva na zvysenie hladiny serotoninu, je to prirodzeny SSRI, tak ako cipralex, ale bez bocnych ucinkov syntetickej chemikalie cipralexu.
Davkovanie je 1-3 gramy(0.3% hypericinu)podla potreby.
Vacsina L-tryptophanu je v masach, takze mas nedostatok polotovarov na vyrobu serotoninu, 5-HTP je ale z rastliny grifonia frondosa, davkovanie 2x50 mg intenzivne alebo menej podla potreby.
5-HTP sa predava v Nemecku, Anglicku , Holandsku a ja sa snazim to spristupnit v mojich obchodoch aj na Slovensku, tak ako aj St Johns Wort(lubovnik, trezalka...)), ako potravinovy doplnok.