Otázky na RNG

RNG

Nena, naozaj len odhadom to mozem urbit, kedze neviem koncentraciu betulinu, len ju odhadujem na 2 az 5% maximalne a vseobecne, spravy okolo betulinu sa aktivne mazu alebo presuvaju tak daleko, ze sa nedaju najst. Rusi pouzivaju 2 x 500 mg betulinu a tvrdia, ze taka davka je velmi ucinna. Porovnavaju to s ucinkom 7 az 10 gramov chagy, a aj okolo toho je dost malo informacii.
Betulin je aj tak tukorpzpustny, tj velmi zavisi od formy podania, nakolko sa vstrebava. Ja som to pouzival1 az 2 lyzicky tej tinktury(asi 9 gramov, pri 5% by to bola davkaasi 450 mg betulinu, zamiesanej do plnotucneho mlieka .A kedze nemam laboratorium na vyhodnotenie, co to spravilo s virusami vo mne a pecenou, tak ti mozem povedat len subjektivne, ze som sa po 3 dni tohoto citil lepsie.
96% alkohol je dostat bezne v obchodoch s alkoholickymi napojami, ja tu v USA to napr kupujem v polskom obchode.

PF2014

Ahoj RNG, čo si myslíš o teste na zinok z krvi? Jeden labák to v mojom meste ponúka, je to celkom lacné vyšetrenie. Posledné 3 týždne beriem zinok glukonát 25 mg. Zaujímala by ma hladina v krvi, ako som na tom. Len neviem, či sa na to dá spoľahnúť, už som v tom labáku videl testy aj na Vitamín C, selén, mangán, vitamín E a ešte ďalšie. Vitamín D užívam tiež už asi 3 týždne v dávke 10000 IU, bolo by aj to na čase zmerať.

Nickname81

existuje niečo na depersonilizaciu či derealizaciu? (či len čas?) spustilo sa mi to po marihuane diky za kazdu radu :)

nena2005

RNG, zaujal ma clanok o betulinovej tinkture, kt. sa da vyrobit aj doma z brezovej kory. Ako odhadujes ucinnost tejto alkoholovej tinktury? Keby porovname chagu 1000mg, a tuto tinkturu, k comu sa da dospiet? Chcem si ju spravit doma, potrebujem vylucne len ten az 96% alkohol? myslim ze bude problem ho dostat:/...

RNG

Delphia, odporucam odhlienovace ako NAC, serrapeptazu a najma oreganovy olej. Ale prenos je casto kvapockovou infekciou cez nos, takze kvapky roztoku citricidaludo nosa tu tiez mozu pomoct. Protiplesnovy aj aj kokosovy olej vo vyssich davkach, az 3 lyzice denne.

RNG

Katu , odporucam najma curcuminoidy, najucinnejsie je forma , co vyraba firma Meriva, lebo ta uprava sa absorbuje az 30 krat tak ucinne, ako len ciste curcuminoidy.