Otázky na RNG

perla1

Tak mi odstranili odkaz na tu CHAGU, ta prva je od firmy Fungi perfecti-host defense 1ml alebo PLANETARY herbals 2ml. Je to na IHERB. Co je vhodnejsie pre dieta.
vdaka

perla1

RNG tak pozerala som tie betaglukany od NOW jeden obsahuje 250mg betaglukanu a 200 mg arabinogalaktin a druhy produkt ma 100 mg betaglukanu a 160 mg Maitake mushroms. Co je vhodnejsie pre 4 rocne dieta,15 kg. Tych 250 mg sa mi zda na dennu davku vela ALE ZAS ten druhy vyrobok ma MAITAKE 160 mg a to tiez asi dost stimuluje imunitu. Co je vhodnejsie? A z chagy odporus ktoru, aby obsahovala aj betulin,to tiez chcem pre syna,na skolkove bacily ktory je lepsi -odkaz odstránený- alebo -odkaz odstránený- dakujem

RNG

Jenny, mozes to mat zo zhorsenej cirkulacie, na co treba cistit cievy lecitinom 2 x polievkova lyzica cisteho prasku ci granulatyza tyzden, tiez fibrinolytickymi enzymami, co bezpecne riedia krv a odburavaju fibriny a vredia rospustit aj tromby.
Inac ukludnujuco na svalstvo posobi ja GABA, skus si doplnit 2 x 500 mg denne.
A samozrej e vitaminy skupiny B, napr ako zmes Stress B plus C

RNG

ele, ja nechodim bezne k lekarom uz dlhe roky, lebo poznam dostatok neskodnych doplnkov na adresovanie roznych zdravotnych problemov. Lekari robia len to, co ich naucili v skolach, cest vzacnym vynimkam.
A skolske ucebnice su kontrolovane farmaciou, ci uz priamo alebo nepriamo.
Betaglukan je komplexny sacharid, tj neda sa nim predavkovat.
Odmorenie tela sa prevadza vodou, enzymami, absorbentmi, najma mikrovlakninami, a kedze sa jedna o atb, netreba chelaciu na kovy.
Dobre je zaroven si precistit a zregenerovat pecen, protokolom dr Berksona , kde opakujem dospelu davku
900 mg sylimarin
600 mg ALA

400 mikrogramov selenu. Na deti to treba prepocitat podla vahy.

Alergicke reakcie sa daju tiez potlacit napr serrapeptazou(3 x 120 000 IU, curcuminoidmi, najlepsie spolu s bioperinom, alebo este lepsie fytosomicky upravenych(2 x 1 gram), a boswelinom(2 x 500 mg)
Tie davky su na dospelu vahu a treba ich prepocitat podla vahy, dietata, aspon priblizne.

Jenny77

Pekný večer RNG,

prosím ťa, neviem nikde nájsť čo radíš aký potravinový doplnok na syndrom nepokojných nôh?

nemôžem v noci spávať kôli nepokojným nohám, vyhrotilo sa to už tak, že som z toho nervozna aj cez deň,dokonca mám už z toho úzkostné stavy a začínajúce depresie...prosím poraď, čo na to? som už z toho zúfalá

ďakujem, vážim si Tvoju pomoc

elle

mam pocit ze nasa lekarka mu znicila zdravie, zo 7 liekov na 4 sa pise vo vedlajsich ucinkoch o alergickej zihlavke, a ona s cistym svedomim to naordinuje, mam vymenit lekarku?

elle

Dakujem RNG, este sa chcem spytat, ked sa bavime o betaglukanoch, ja davam momentalne malemu a planujem celu zimu podavat v jednej tablete 350mg betaglukanu, plus pobiotika v tej istej tableze, okrem toho probiotika zvlast. Ma 22kg,5,5roka myslis ze ten betaglukan je ok, nie je 350mg privela, nemoze ublizit? Momentalne sa yysipal, dostal silnu alergicku zihlavku z liekov co mu predpisala lekarka, 7 cemickych liekov!! Boli sme aj na pohotovosti, chceli si nas tam nechat na pozorovanie, hrozila anafilaxia, som si povedala ze uz sa detskej lekarke oblukom chceme vyhnut. Rok sme u nej neboli, teraz- pred tyzdnom dostal bronchitidu a ona mu rozhodila zdravie liekmi este viac :-/ Bez porady lekara som vysadila po 7 dnoch atb, proste vsetko... Mozes mi poradit prosim co na tu zihlavku, zabera mu len dithiaden na 7 hodin, potom sa to vracia, su to obrovske cervene mapy po celom telicku aj na tvari. Vcera som mu robila kupel z morskou solou. Co by som este mohla podavat, magnezium?

RNG

Elle, kazdy potravinovy doplnok je v odporucenej davke uplne bezpecny aj pre deti, teda prepocitane na ich vahu z dospelej v pomere vah.
Ester C ma ovela vacsiu molekulu, takze sa z drzi v tele 6 az 10 krat tak dlho ako kyselina askorbova alebo ine jednoduche askorbaty.Tj ako sa hovori menej zajde dalej. Naviac, kedze je to neutralna forma, daju sa s nou vybudovat v pripade potreby ovela vyssie hladiny vitaminu C v krvi, co je dolezitejsie najma pri viralnych utokoch a rakovinach.