Otázky na RNG

kajulka6

RNG a co je najlepsie pre dieta,4 rocne ked tyzden kasle vecer ho dusi, boli sme u doktorky a CRP vyslo pod 2 teploty nema, tak ze vraj bakterialne to nebude len z virusov. Ale co dat protivirusove na kasel pre dieta, ja mu davam vitaminy,probio,sirup na kasel z bylin, ale co je este teda nieco co bude ucinkovat, napada ta nieco???? Citala som clanky od teba na temu herpes, tam je toho viac...pises ze silno antiviralne je chaga a chaparal, ktore a v akom davkovani je vhodne pre dieta a jasne ze ak to objednam budem to mat za 2 tyzdne,tak este nieco prosim porad teraz ako mozem pomoct dietatu od virusoveho kasla.Dakujem

RNG

Mamado, vsetko spomenute nielen mozes ale aj musis pouzivat, lebo zapaleny pankreas ti nemoze vyrobit dostatok enzymov, tj mas oslabene travenie a absorbciu zivin a teda sa telo nevie ani branit ani regenerovat poriadne.
Naviac ti radim brat aj probiotika a mikrovlakniny, lebo probiotika dobre rozmnozene, , ked osadia vyse 90% criev ti zvysia znacne imunitu a teda aj boj v pankrease s roznymi mikrobami, co ti sposobuju ten zapal pankreasu.
Pravdepodobne potrebujes aj extra kyseliny, lebo nakazy traviaceho traktu zacinaju s nedostatkom kyselin, ktore nezabiju rozne skodlive mikroby v zaludku, co sa tam dostanu na surovych jedlach, a tie skodlive mikroby sa dostanu do criev a mozu sa prebojovat aj do pankreasu, okrem ineho.
Odporucam brat aj Berberine( 2 x 1 gram), lebo ten je ucinny na urinarne aj crevne nakazy, tj sa dostava aj do krvi, tj aj do peceni a aj do pankreasu.
Neviem z coho mas pankreas zapaleny ale rozhodne by som bral aj ine antimikrobioalne, vuskusal citricidal, oreganovy olej so serrapaptazou, pripadne aj ine.
Nakazy treba potlacit co najskor a nie len "sledovat". Kazdy den ti totiz poskodia telo viac a viac a zapaly su jeden z hlavnych dovodov pre vznik rakovin.
Pancreatin na prazdny zaludok dobre zapity cisti telo. Dobra forma je napr entericky pokryty pancreatin, ktory sa rozpusta az v crevach, tj sa minimalne znici kyselinami a spotrebuje na travenie potravin, ale znacna cast z neho sa absorbuje do krvi, kde cisti cele telo.
Ten nemusis brat na prazdny zaludok

RNG

Coccinelle, ked nemas dost zaludocnych kyselin tak nemas dobre travenie, tj aj ty aj babatko su ochudobnene o rozne ziviny. Takze ti to samozrejme odporucam pouzivat.

RNG

Ja nehovorim o koriandri ale cerstvej ci susenej vnati z neho=cilantro.
Koriander si mozes pestovat aj v kvetinaci, cely rok doma, ked ho nevies inac najst, len ako semeno.

mamado

Dobrý večer RNG, opäť Ťa prosím o radu. Každý deň čítam Tvoje rady, učím sa z nich.
Mám chronickú pankreatitídu. Píše sa, že z tejto choroby je blízko k rakovine pankreasu. Sestra mi zomrela na rakovinu žalúdka a v rodine máme veľmi veľa rakoviny.
Prosím Ťa poraď mi, či môžem užívať preventívne proti rakovine betaglukány, olej zo semena Nigela Sativa, protokol dr. Berksona / ktorý veľmi pomohol môjmu 6 ročnému synovi na pečeň /, Spirulinu.
Prosím Ťa ešte Pankreatín 4x - 500mg ,ktorý beriem s jedlom, môžem použiť na odmorenie, čistenie nalačno?
Ďakujem veľmi pekne.

menma

zdravim kde zoženiem tu vnat koriandra kedže všade to vidim že to predavaju ako čaj a ja by som chcel nakrajat na drobno uvarit a pit každy den jeden pohar

RNG

Menma, z vnati je vnat koriandra daleko najlepsia na odmorovanie tela(cilantro) Koriander sa da pestovat aj v kvetinacoch doma. Moja zena z cilantra robi pomazanku, rozmixovane s kokosovym olejom, orieskami, cesnakom a ciernym korenim.
Pouziva rozne oriesky a niekedy aj lupane tekvicove semiacka, co je vyborna vyzivs pre telo, najma na prostatu a mozog.

RNG

Kajulka 6, koren je lepsi, ale celkove echinaceu prilis neodporucam, lebo velmi vela ludi po 3 tyzdnoch pouzivania na nu reaguje alergicky. Takze skor odporucam astragalus, ktory je rovnako ucinny , moze sa brat bez prestania neobmedzene dlho a naviac je to dost silny adaptogen pre telo.

menma

Zdravím RNG znova ja, tak bol som u urologa ten ma obrazne poslal kade lahšie.. v moči mi pod mikroskopom nič nenašiel, ja som mu povedal že mam aj dlhšu dobu vyšší tlak ale to vraj s tim nesuvisi.. čakal som tam ako iDiot od 6:30 rana kvoli trom minutam .. stejnak tomu neverim mam 18 rokov problemi s tlakom mam určite niekde kvoli niečomu inému ako len tak.. takže rozhodol som sa začat vlastnu liečbu kde sa očistim od chujovin v mojom tele, ohladom tých doplnkov to pomaha na cele telo proti infekciam alebo len na určite orgáni?? plánujem si ich kupit a taktiež idem kupit vnať z mrkvi nakrajat to a uvarit a spravit si s tim očistu obličiek porad mi čo najefektivnejšie ako sa odmorit prosím lebo tito dnešní doktori to je ako hovorit niečo soche abosolutne nezajem.. radšej budem skepticky ako potom chodit na dialize kvoli obličkam dakujem sorry za chyby som to písal v rýchlosti