Otázky na RNG

RNG

Mamado, opakujem helikobakter sa da znicit doplnkami zinku na prazdny zaludok, najma vo forme Zinc carnosine, ako ma doplnok PepZin GI, ale osobne mam na bratovi vyskusanu koloidnu striebornu vodu, kde strieborne iony su ovela viac ucinne, ako zinkove.Brat pil 4 x denne 1/4 deci koloidnej striebornej vody na prazdny zaludok a za 4 tyzdne mal H.P znicene, co sa predtym 2 x lekarom nepodarilo pouzivanim 3 antibiotik a potlacenim kyselin.
Dobry je udajne aj monolaurin, 3 x 5 gramov, ale ten mam osobne oskusany len na virusoch, na ktore je mimoriadne ucinny.

matway

Ja žasnem....otravujete RNG s takými hlúposťami, že sa človeku niekedy až rozum zastaví!!!začnite niekedy rozmýšľať aj nad svojím životom v reály!!!!

Nick44

RNG to viem, ale zaujimalo by ma, či je problém, ked nedýchame tolko kyslíka, kolko by sme možno mali ako pri častom smrkaní alebo plytšom dýchaní. A či sa to da vykompenzovať pobytom na vzduchu s dostatkom kyslíka.

orol

Pozdravujem RNG

Dozvedel som sa, ze Achillea millefolium riedi krv

nemas nejaku dobru studiu, ktora to potvrdzuje

aky mas prosim nazor ?

Dakujem

mamado

RNG,

bola som dnes na gastroskopii, nakoľko ma bolieva žalúdok. Mám fľaky na žalúdku, doktor má podozrenie na helikobaktéra. Bála som sa, že budem mať vred, nakoľko moja sestra umrela pre rokom na vred a helikobaktéra, ktorý sa zvrhol na rakovinu.
Chodím na tvoje stránky každý deň. Riadim sa tvojimi radami už dlhšie, nakoľko mám chronickú pankreatitídu.

Prosím Ťa, buď taký dobrý, napíš mi presne, čo si mám objednať a dávať na helikobaktéra, nakoľko mám v tom trochu zmätok, toľko je toho veľa.
A ja si presne to objednám a budem užívať. Chcem sa vyhnúť antibiotikám.

Ďakujem moc a prajem aj keď oneskorene tebe a manželke všetko dobré k Vašemu výročiu.

RNG

Eminka, mozno ti telo naznacuje, ze nepotrebujes tolko zinku, alebo je to herxheimerova/uhynova reakcia, tj mas v zaludku hromadu mikrobov, co zinkove iony zabijaju.
Ber mensie davky, 15 mg, mozno ti to zaludok este znesie.

RNG

Nick 44, smrkanie znamena hlieny a hlieny zammenaju ze mas zahlienene aj pluca. V hlienoch ziju rozne mikroby, mnohe su skodlive pre nas tj je dobre sa odhlienit. Samozrejme zahlienene a poskodene pluca neabsorbuju dost kyslika. Viac na tu temu pozri cez google pod mojim nickom a slovami alergie, tiez infekcie a ine.Odhlienuju NAC, serrapaptaza a oreganovy olej

Nick44

RNG keď človek často smrká, nemôže mať mierny nedostatok kyslíka kvôli takému nepravidelnému popr. aj plytkému dýchaniu?

Ak áno, je to problém a dá sa vyriešiť napr. hlbokým dýchaním na čerstvom vzduchu v prírode?

RNG

Perla 1, samozrejme. Aj male deti maju nervy a mozog, kde je potrebne hodne DHA oleja na tvorbu myelinu, nervovej izolacie, a tento DHA olej v nasej bezne potrave chyba, a telo si ho vie vyrobit casto len velmi malo.
Preto ho dnes uz zacinaju aj potichu pridavat do umelych vyziv v USA, aby zvyslili inteligenciu deti