Otázky na RNG

RNG

S8imka, melasa ma plno cukru takze zakysluje telo. Na druhej strane je to ale vytazok z traviny, co ma bohaty obsah mineralov. Tj radim "vsetko s mierou"

adoree

Dobry den RNG

kamaratke opakovane diagnostikuju zapal pod rohovkou, ktory jej stale odstranuju tak ze jej rohovku nadvihnu a zapal zoskriabu dole a potom nasadia antibiotika. Ma ju preto uz zvraskavenu. Aspon tak mi to popisala.
Vedeli by ste odporucit nejaku alternativnu liecbu? Na vasu radu som uz objednavala z i-herb pripravky na mykoplazmy na plucach (oreganovy olej, NAC, extrakt z olivovych listov) a i ked manzel bral aj antibiotika, myslim ze nam to pomohlo. Detom som davala oreg. olej ked boli nachladnuti a myslim ze to fakt zabera.
Dakujem vopred za radu.

Karin

catenr

Ahoj RNG, pozdravujem Ta. Opat by som potrebovala Tvoju radu. Mojmu synovi 3r., vysiel z vyteru z hrdla, haemophilus. Davam mu do nosteka roztok z Citricidalu riedeny v kokosovom oleji ale stale kasle a sopli(asi vyse mesiaca). Vies mi prosim poradit ako sa tejto bakterie zbavit? Mam mu roztok z GSE podavat aj vnutorne?

Dakujem

Lenka.a

Ahoj RNG, plánujem si kúpiť marhuľové jadierka z nejakého e-shopu. Koľko ich môžem jesť za deň pre udržanie zdravia? Čítal som, že u psov sa pri jedení jadierok hromadí v tele kyanid, u človeka to tak nie je a môžu sa jesť jadierka dlhodobo? Máš s tým nejaké skúsenosti? Vopred ďakujem za odpoveď.

simka111

dakujem za poslednú odpoved,chcem sa ešte spýtať aky mate názor na trstinovú melasu,brala som ju dlhšiu dobu a pomáhala mi,ale čitala som že zakysľuje telo,tak teraz neviem..
Dufam že na tuto otázku som sa ešte nepytala :D

RNG

Krtek, je to OK ale na obsah dost drahe. ked chces len vyssie davky retinyl palmitatu, mozes ich dpostat ovela lacnejsie napr z iherb.com, kde dostanes Carlson Lab znacku Vitamin A 250 kapsul x 25 000 IU retinyl palmitatu pod 16 dolarov za flasku.

RNG

delphia, ja neviem, co sa dnes na Slovensku predava, ja ti mozem poradit len z USA zdrojov, z roznych internetovych obchodov, kde aj ja kupujem doplnky.Tam su ovela nizsie ceny a radove vyssi vyber, ako je na Slovensku. Pozri napr tu
-odkaz odstránený-

krtek

RNG, co povies na toto? www.pharmshop.sk

Odporucil si mi retinyl palmitate radsej ako retinol, a tu je v davkach 10000IU + vitamin D 800IU....myslis ze to je spravna volba na zaciatok? Inak ten palmitate je koli comu lepsi nez retinol?