Otázky na RNG

orol

solomon zacinam mat vazne podozrenie, ze ty si ten pravy podvodnik nastrceny a plateny far. spol. a preto vies dobre, co robis...

Solomon

RNG preco sa tak bijes za svoje LŽI ? kto ta plati ? musi za tym byt velky business ked sa tu takto natahujes s ludmi kt. ti dokazuju ze si podvodnik :)

irise

RNG, len vas informujem, ze "postranne ucinky" su spravne VEDLAJSIE ucinky v slovencine, tie sa pripadne delia na ziaduce a neziaduce.. ale take ze "postranne" niesu - ja len aby ste tento vas oblubeny vyraz pouzival spravne.

RNG

Pan-makaron, tato tema bola zalozena ludmi co su zvedavi na MOJE nazory, tj vlastne nazory roznych alternativnych lekarov, ktore sem prinasam.
Na ine sa mozu spytat svojich vlastnych lekarov.
A rozhodne nie su zvedavi na tvoju kritiku, ani urazky a hrubost.
Takze najdi si inu temu, kde mozes naplno rozvinut svoj "talent"

Pan_makaron

Vsetky tieto tvoje "zdroje" sa tykaju USA, kde sa daju aj ATB kupit bez predpisu.
U nas je situacia uplne ina a to na co odkazuju clanky je v nasich podmienkach diametralne odlisne.

To ze v japonsku je najcastejsi kolorektalny karcinom neznamena ze na slovensku prestanem jest ryby.

Hrusky s jablkami.

A ta habituacia o ktorej rozpravas je rovnaka aj pre americkych absolventov, kedze rovnaky cas musia byt rezidenti s rovnakou naplnou prace.

Zase si nic neodkazal.

Mozno by si v USA ako internetovy mudrc liecitel mal vacsi uspech.

RNG

Inac pre tych vynikajuco vzdelanych slovenskych lekarov v USA je minimum 3 az 4 roky habituacie(studium spojene s praxou v nemocniciach) kym ich vobec uznaju za lekarov v USA.

RNG

Opakujem este raz, zoznam lekarov, od krorych mam informacie, co tu uvadzam najdes cez Google.sk pod rng alternativni lekari.
Tu je link na tie smrte
www.whale.to
www.webdc.com
articles.mercola.com
www.scientificamerican.com
www.medicalnewstoday.com

Samozrejme plnu pravdu sa nedozvieme, lebo dnes je vsetko, vcitane internetu pod kontrolou monopolnej mediciny.A ta manipuluje data, ako je to jej vhodne.Ale ked uz aj Lancet a JAMA pred par rokmi potvrdili, ze smrt na ptredpisove liekyn sa prebojovala na 3 miesto, hned za cievnymi a rakovinami, tak nie je dovod o tom pochybovat, kedze obe publikacie su kontrolovane medickou komunitou a ta predsa napise skor priaznivejsie cisla, nez pravdive

Pan_makaron

Stale tu len rozpravas dookola o nicom a ziadne zdroje si neuviedol. Moje tvrdenia bla bla, od lekarov, bla bla, 15000.. bla bla .. USA bla bla..

Medicina na Slovensku ma vysoku uroven a jej absolventi su ziadani vsade vo svete. Ale v tvojich ociach budu asi ti najhorsi navzdy :-)

Proste pripust ze nevies o com rozpravas, nech uz je pokoj.

ps: mylis si pojem: doktor a lekar

RNG

Pan-makaron, teraz ty tu zavadzas,
lebo vsetky moje data su od lekarov, ktori normalne vystudovali lekarske fakulty(7 rokov v USA minimum) a mali prax v nemocniciach niekolko rokov(3 minimum) kym dostali povolenia fungovat nezavisle, ako privatne ordinacie.
A az potom sa rozhodli prejst na niektore alebo prejst celkom na alternativne prostriedky, napriek vsetkym prekazkam.
A neviem, kde si na to dosiel, ze US lekari vlastne nie su lekari, to je spinava loz.