Otázky na RNG

Sc3ry

Zdravím... Chcem sa opýtať na nejaké vitamíny a minerály... Či kúpiť z lekárne ako napr. Spektrum, centrum, atď... Alebo nejaké prírodné.? Furt sa cítim nejaký nesvoj unavený a tak...

Sc3ry

Zdravím... Chcem sa opýtať na nejaké vitamíny a minerály... Či kúpiť z lekárne ako napr. Spektrum, centrum, atď... Alebo nejaké prírodné.? Furt sa cítim nejaký nesvoj unavený a tak...

Sc3ry

Zdravím... Chcem sa opýtať na nejaké vitamíny a minerály... Či kúpiť z lekárne ako napr. Spektrum, centrum, atď... Alebo nejaké prírodné.? Furt sa cítim nejaký nesvoj unavený a tak...

RNG

PF, ziadna absorbcia nie je 100% a kyseliny mozu rozlozit aj cast mukosacharidov Ale ze je to ucinne, o tom je tisice l3ekarskycyn studii a dnes hodne rozsirena prax, tj nemozno o tom pochybovat.

RNG

Keramicke plomby je siroky pojem Ak myslis presne formovane vyplne,tak ani pri najlepsej snahe nemozu presne vyplnit priestot. Preto jedine tekute infracervenym svetlom tvrdene kompozity su dnes dobre riesenie a nahrada amalgamov. Plus z nicj sa daju doslova vybudovat zuby aj take pokazene zvysky, co sa amalgamom nedali zachranit.

RNG

Krowky, su mnohe nakazy, co lekari nevedia poriadne diagnozovat.
A tak isto nevedia pomoct pri traveni a absorbcii, ani pri zlej crevnej flore.
Ani pri zamoreni tela.
Takze ich testy zrejme nic z toho nemozu objavit ani ti teda zrejme pomoct.
Odporucam ti aspon na cas brat nieco silne antimikrobialne s velmi sirokym zaberom, ako je 2 x 15 gramov colostra, 2 x 10 gramov monolaurinu a samozrejme kyseliny, enzymy mikrovlakniny a probiotika.

PF2014

Ja by som sa chcel ešte spýtať, že keď zoberiem v tabletke glukosamín, chondroitín a MSM, nezničí sa to v žalúdku, ako sa to dostane do všetkých kĺbov v tele, keď je to pomerne malá tabletka a žalúdok má kyseliny a všeličo, nejde mi to do hlavy. A je lepšia kĺbová výživa v tabletkách alebo v tekutej forme?

krowky

Zdravim RNG,

dva mesiace trpim cudnymi stavmi akoby zavratmi, slabostou a takmer neustalou unavou, obcas aj nepokojnym spankom a nocnym prebudzanim. EKG, krv, mineralogram, biochemia, hormony stitnej zlazy, pecenove testy a ine interne vysetrenia v poriadku, rtg pluc v poriadku. Na neurologii EEG v poriadku, este som objednany na MRI mozgu.
Posledne 3 dni mam vsak pocit ze ma neudrzia vlastne nohy, ked niekam idem sam len cakam kedy spadnem, ked ma niekto podopiera tak je to este ako tak dobre. Akonahle ma ale pusti uz citim slabost noh, mam aj dost studene ruky a nohy. Beriem Tebokan 2x denne Magne B6 - 3x denne. A ganaton 3x denne (podrazdena sliznica zaludka). Dnes som bol aj na usnom a tiez vsetko v poriadku, trosku ma desi ta slabost noh ale neurologicka mi povedala ze pockame na MRI a ze mam nadalej brat tebokan a horcik. Obvodny lekar ma dal na PNku ale vraj sa mam hybat. Mile rad ale pohyb uz len z izby na WC je pre mna dost narocny. Lekari ma odbijaju ze som mlady ze to prejde, prechadza to uz dva mesiace...podla vsetkych doteraz robenych vysetreni som zdravy ako ryba...