HPV virusy u muza

RNG

Dnes ma rozne druhy HPV vacsina ludi, hoci nemaju ziadne prejavy.
Aby sa telo vedelo ucinne branit proti prepuknutiu, treba zvysovat imunitu na viralne, co som uz casto spominal v inych temach na HPV, herpes, opar a podobne.

popo

No mam ich tam dva. nie nebol som na rektoskopii. bol som u kozného a ten ma poslal aj na vysetrenie na urologiu. kozná mi predpísalôa ten WARTEC a tým si to potieram. no v tej oblast to nie je jednoduche. som gay a tak sa cudujem ze sa mi to nerozsirilo aj inde a tiez ze partner to nema. chcem skusit ten indonal. ma s tym niekto z vas skusenost?

hem

popo, ten kondylom si si objavil sam, ci si bol j na rektoskopii, ci ich nmas viac-teda aj v kanale-konecniku?da sa odtial HPV urcit aj sterom?inak sa to odstranuje aj chirurgicky, alebo tekutym dusikom. a vraj pomaha indonal
enzo, to co mas ty, maju ozaj viacery, ale netusim prejavom coho to je, a ci je to norma, ci patologia. a mamy sa neboj, kludne jej to povedz, ved si jej dieta-syn, urcite ti poradi, a nehanbi sa opytat lekara, ved s tym pracuju

enzo

a na anal sa ti to od coho dostane??? ja podla vas mam co??? neviem od coho to je este som nemal ani pohl. styk... a za ten rok sa to ledva zvacsilo, co to je?

popo

No ja mam kondylom na anale a dostal som na to wartec neviem či však ucinkuje dostatocne. mate s tym niekto skusenosti?

enzo

uz 1,5 roka mam na predkozke na vnutornej strane take vyrastky, ale su dost drobne...to nie su take vytlacacie, ako keby boli zazrate v kozi... bojim sa ze su to kondylomy i ked som nemal pohl. styk. skusal som na to canesten tak 4-5dni ale nepomohol... na vselijakych forach som cital ze to ma kazdy chalan skoro ale ja sa bojim ze to je vazne... a mame nemam odvahu to povedat... kondylomy zevraj rychlo rastu a moje sa ledva zvacsili, tym som sa upokojoval... mam 17 rokov....co mam robit?? som zufaly..dik za odpovede

panika

jaj a zabudla som to podstatne-nie je to k prejavom, ale nasledkom. Tak ako aj u zeny, tak aj u muza mozu viest az k rakovine.Takze treba to preliecit, zvysit imunitu atd, atd