partner je hlupejsi a menej intelignetny

Príspevok v téme: partner je hlupejsi a menej intelignetny
wowo

Je to hrozne.Mam priatela moc rada ma vysoku prakticku intelignciu.Ale ako sa bavim o teme ako je: veda, umenie spolocenska situacia, politika, hoci co,,nic nevie,skoro nic v zivote neprecital, nebol nikdy v divadle,v zahranici,v prirode, na horach, na dovolenke , je v kolektive udrzbarov.Vtipy ma z netu.Pytate sa preco som s nim,lebo je taky dobry.....ano to je srdcom, ale nestiha ma v rozhovore.Nehram sa na ziadnu intelektualku. Mate skusenost taku s manzelom? mam s nim byt?Vydat sa za neho? Mate manzelov co nestihaju sa bavit?vraj sa ludia bavia v manzelstve a pri detoch len o praktickych veciach..je to tak? ako to u Vas vypada?

shobian

ludia ved takto je to najlepsie. ked su ludia rovnaki,maju sklony si konkurovat,sutazit medzi sebou. takto ty ziskas nejake vedomosti z udrzby a on z niecoho ineho.ale nemala by si hovorit ze je hlupy. to,ze nema vedomosti v jednej oblasti,neznamena ze je hlupy. nikto nemoze vediet vsetko. hlavne sa nevyvysovat.

omg

Tak podla mna by si mala s nim chodit viac do spolocnosti, staci len na pizzu aby co to videl. Ja mam zas taky problem, ze partner sa uci ovela viac ako ja, lebo mu dlhsie trva kym sa to nauci.....vie dlho sediet za knihami ale oboch nas zaujima nieco ine.....takze ja neviem nic o elektrine on nic o humanitnych predmetoch

mishka

sudiac podla tvojej stylistiky,upravy textu a vyjadrovania ani ty nie si az taka intelektualne zdatna,takze sa nemas coho bat...ste si asi sudeni:-)

njn

rozist by si sa s nim nemala v tedy ak si si ista ze to je len nieco co ta mrzi ale co zvladnes zmenit popripade si nevsimat...ale uz ked teraz vies ze ti to bude vadit casom este viac a bude ti to "trapne" zan ho..tak jednoznacne by ste sa mali rozist....ale nie preto ze je "hlupy" ale preto ze casom ti to bude tak nesmierne vadit ze si na nom najdes hoci co len aby ste sa mohli hadat...a ta hlupost bude na to ako stvorena

majo23

a ocom tu kecate?hlupi lebo ma mozno ine zaujmi?kolko toho viete vy o fudbale,hokeji a spajani pot. ked je instalater?malo?a nie ste potom hlupe?a ked je vtipni a ma dobre srdce urcite ho treba odkopnut.alebo este skusit ho pozvat do divadla a na dovolenku mozno zmudrie:-))

haliganda

Ahojte, ja mam podobnu skusenost - lenze moj frajer je este k tomu aj lahostajny k takymto veciam (temam). Proste ho to nezaujima, ako by som to povedala - neviem vyuzit taketo informaie pre svoj zivot. Dost ma to mrzi vzdy ked niekto hovori oniecom aon nevie o co ide. Ale nezufaj : Ja som to urobila takto - vzdy som mu to pekne trpezlivo vysvetlila, skor prirovnavanim, ako decku. Ver, ze uspech je zaruceny. treba len trpezlivost. Myslim si, ze sa s nim kvoli tomu nerozchadzaj, niekedy je mozno lepsi chlap zrucny ako inteligent. Su aj horsie "vlastnosti". Vela stastia

agina

Tak toto sa da lahko napravit. Ak ti skutocne na nom zalezi, tak ho zavolaj do kina, do divadla, kupte si spolocnu dovolenku, kupuj mu knihy a vzbud v nom zaujem a o tieto veci.Mat udrzbara doma, to tiez nie je na zahodenie...moj manzel je naopak intelektual, ale rucne prace, to mu vobec nejde.Na vsetko musime volat opravarov....vsetko ma svoje za aj proti.

hlupy?

Uz to ako si to nazvala, znamena, ze ho radsej nechaj. Nie preto, ze je podla teba hlupejsi(zrejme ako ty), ale preto, nech sa netrapi v buducnosti on, ked mu budes casom vycitat ze je taky alebo onaky. Laska (ta burliva) sa casom zmeni a potom je vztah zalozeny na "pokojnej" laske, dovere a ucte. Tu uctu nemas k nemu uz dnes.