Nevera

elablue

Marty total súhlas. Ten kto miluje ten nepodvedie ani pre alkohol ani pre iné veci nie to ešte preto, že chce skúsiť niečo nové. To je absurdné. Zamilovany človek nechce iného ani na jednu noc.

marty

podla mna je to blbost ze nevera-alkohol.za volant si tiez nesadnes ked si opyta.ked niekoho naozaj lubim urcite nejdem skusat nic ine lebo som spokojny s tym co mam.podla mna ty ci podvadzaju druheho ho az tak nelubi ked hladaju nieco ine.podla mna je to lepsie ukoncit ako takto trapit vztah a klamat niekoho kto vas naozaj lubi a toto by vam nikdy nespravil.potom si skusaj a hladaj kolko chces!

denisa

uz si sa dost potrestala, netrestaj aj jeho. tazi ta svedomie a este dlho bude, to je trest, tak to tak ber a nic mu nehovor. snaz sa to uz nerobit a budes si viac vazit vztah.zelam ti aby si bola stastna.

zuzana175

ja si myslim,ze to je taka dlha doba,ze by ti mohol aj odpustit.teda neviem,ake je to typ cloveka,ale mne keby povie frajer,ze bol s nejakou inou,ked bol opity (na chate-co sa nestane,pretoze by som ho nepustila.haha) tak niekedy si myslim,ze by som mu odpustila,pretoze ho lubim.
je to na tebe,ci mu to povies,alebo nie.ale ja neveru zatlkam.

anulik

ak vieš,že mu to ten spolužiak nepovie-ak je galantný,tak mu to nepovedz.v živote sa stávajú chyby,aj keď sa za ne niekedy veľmi draho platí.svedomie ti je dostatočnou výstrahou.už si si svoje odtrpela.

Pipo69

no je fajn, že Ťa ťaží svedomie, naozaj ho miluješ. Ak si bola opitá, dá sa to pochopiť, ale to si musela byť totálne na mol... Ja by som sa s tým priznal. NO je mi Ťa ľúto. Chcem ti len popriať veľa šťastia

Pipo69

bolo to pre mńa to najhoršie čo som kedy zažil, lebo je to pre toho druhého strašné podcenenie. Ak s tým dokážeš žiť, nepovedať mu to a miluješ ho zo srdca a už mu to nespravíš, tak na to po strašne dlhej dobe ale len z časti zabudneš. Lebo vždy keď sa Ti pozrie do očí a povie ti ako veľmi Ťa miluje, budeš šťastná no zároveň nešťastná. Ja byť tebou, poviem mu to, pretože nebudeš šťastná. Nech sa stane čokolvek.