tréma pred chlapom...ako sa jej zbavit????

chaapem

ja mam ten problem pred svojim ucitelom :) nijak extra sa mi nepaci (nevravim ze vobec) a ani nesom pubertalne zalubena do profaka. len mam pred nim problem otvorit usta.. neviem cim to je, proste stane sa.. len dufam ze do matury ma to prejde :)

Artea

Teda ludia.....hanbite sa. To je rada? ked vam je to smiesne, tak aspon nic nepiste.Nie je to prijemne. Vy ste na tom boli, teda vacsina z nas, rovnako. Bolo by vam prijemne keby vas vtedy niekto vysmial alebo uplne zhovadil? tramtamtam: ja som bola na tom rovnako. Hlavu hore. Ono to prejde. To je puberta. KAzdy mame iny charakter, vsetci sme rozdielni. Prejde Ta to, ked vylezies z puberty. Teraz s tym nic nespravis. Ani nase rady Ti nepomozu. KEd to raz tak citis, tak ked sa s nim znova stretnes, urcite nebudes mysliet na nase rady a vsetko zrazu bude klapat a trema prejde. Neprejde. Ona musi prejst sama. Skus si vsugerovat, ze si ta naj a ze on na teba nema. Vzi sa do toho,ze k nemu nic necitis.Mozno to aj ked moc neverim, trosku pomoze.Z toho sa da len vyrast, ked zacnes rozmyslat dospelsie. V tomto sa bohuzial moc radit neda.