Biely výtok

Príspevok v téme: Biely výtok
mirulikkk

Ahojte...Mam 12 rokow a uz asi 2-3 mesiace mam nieco jak vytok....len neviem ci to je vytok... Nemam to uplne kazdy den,mam to asi tak kazdy 3 den alebo ak inak..Ked idem na WC na nohavickach mam take biele-uz asi zaschnute....je to cisto biele...vyzera to jak...hm...jak uschnute bielitko :))) Je to naozaj vytok? A moc vela toho neni...Mno ako kedy- niekedy viac niekedy menej... Je to normalne??? A mala by som to povedat mame???...strasne sa bojim a aj ked menzes este nemam bojim sa jak jej to povedat...lebo my sa s mamou o takychto intimnych vecach moc nerozpravame...Strasne Vas prosim o raduuu!!!...dikyyy! :)

adusQa1490

ahoj ... mam 13 rokov za tyzden 14 a uz 3 roky ak nie viac mam vytok .. je to normalne ?? a este stale nemam menstruaciu .e biely a ked zaschne je trosicku taky dozlta ... a niekedy aj trosicku zapacha ... uz som s tym bola aj pri doktoorke lenze ta mi predpisala nejake masticky ktore vobec nepomahali . spoluziacky mali vytok niekolko mesiacou a uz dostali menzes ... a ja 3 roky ... prosiiim poradte niekto ... cez emeil alebo ja newiem ... dakujem :(

Rady

Ahoj Mirulikkk,
píšeš, že si menštruáciu ešte nemala. No, ak nemáš nejaké komplikácie - bolesti, palenie atď. tak je to predzvesť, že sa Tvoja prvá menštruácia blíži. Zväčša to bývajú takéto výtoky ako si opísala, takže buď v strehu.
Neboj sa s tým zveriť mamine, aj keď sa o takýchto veciach nerozprávate. Teraz nastal ten správny čas. Určite Ťa neodbije s nejakou výhovorkou, skôr Ťa pripraví na prvú menštruáciu. Kludne jej povedz.

Mischuge

najlepsi liek na biely zapachajuci vytok, je zabal z repikoveho caju...bo vytok takeho druhu nemusu byt hned kvasinkove ochorenie...a ked nepomoze tak to pravdepodobne su kvasinky...tak hned ku gynde radsej po lieky

Inner

Ked som mala 11, mamka tiez so mnou utekala k detskej gynekologicke kvoli vytoku. Diagnoza - puberta :-). Cize je to vsetko ok, pokial je to len obycajny zensky vytok. Ved my baby vieme :-)
To len tak, ked uz sa znova otvorila tatotema :-)))

titi...

alzbee vieš málokedy sa mi to stane ale teraz fakt som si nevšimla dátum.Nevadí medzitým určite sa našli aj iné dievčatá čo mali taky problém.