Očný tlak

eliz

renil, nie je to normálne,ale u nás je úplne bežné. Ja som tak bola 3 mesiace objednaná na jedno očné vyšetrenie. Na Slovensku je to tak. Bola som aj na HRT, skenuje sa očný nerv.
Očná lekárka alebo lekár dal dcérke nejaké kvapky na zníženie očného tlaku?

renil

Mojej 12,rocnej dcerke zistila dr.vysoky ocní tlak.Mali sme sa objednat na HRT2 vysetrenie.Tam nas neobjednali,ale mame sa telefonicky obj.az koncom decembra.Je to normalne?Mam strach o zrak svojej dcerky.

zuzanaj

Mohol by mi niekto vysvetliť skratku vyšetrenia GDX a čo ho sa týka a aká je to vyšetrovacia metóda? Ďakujem

RNG

Zabudol som na lecitin, ten cisti cievy a zlepsuje vyzivu oka a jeho regeneraciu. A cisti aj lymfaticke cesty aj zvody z oka a mozgu a lymfaticke cesty(vysoky ocny tlak a hydrocefalitis)

RNG

Cukrovkari maju extra problemy zo zrakom.Proti zhorseniu zraku a na regeneraciu, tiez proti periferalnej neuropatii treba brat extra doplnky(sylimarin, alfa lipoicka kyselina, acetyl l carnosine, L carnitine, vitamin C a E)

slovacik

Ak sa to zhoršuje je to zle. Nech sa skúsi poradiť s iným očným lekárom. Existuje veľa kvapiek a tiež aj tabletky na zníženie očného tlaku.

lenca

prosim prosim o radu, moja kolegynka ma problemy s ocnym tlakom, berie kvapky a vzdy ked pride z kontroly u ocnej, to ma horsie!!!!!!! Prosim vas, je to vobec mozne? bola nedavno, povedali horsie, bola vcera, povedali horsie...pritom uziva kvapky aj lieky / ma aj cukrrovku/ ja jej radim, aby zmenila lekarku....