Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

hubinka202

ahoj denca ako sa mas?ja uz lepsie mam porod za sebou mam zdravucku dcerku a som stastna aj ked ten porod bola najhorsia bolest ktoru som zazila.

Bambulka661

ah tak aj ti byva zle a mas tie pocity strachu nieco podobne ako ja?..nemas nahodou nieco ine (skype,icq,pokec,facebook)kde by sme mohli popisat tak pruznejsie ked je cas ..aby sme sa tu neminali ,bola by som aj rada spoznat niekoho s takymi problemami ako ja...

vlocka:)

Ja to mám od 2006 s prestávkami. Ale vtedy som to mala asi najhoršie. Dostala som to z dlhšieho psychického a fyzického vyčerpania. Potom to prešlo a naspäť sa mi to vrátilo tiež z poriadneho vyčerpania. Antidepresíva som nikdy neužívala, snažím sa fungovať bez nich. Chodila som 2 roky pravidelne k psychologicke. To mi pomohlo najviac, uvedomiť si, ako to všetko funguje potom s tým pracovať.

Bambulka661

vlocka ja som to uz raz mala asi pred dvoma rokmi ked mi zomrel brat ..ale som sa ztoho dostala a 2roky mi bolo dobre a teraz sa mi to vratilo,jedna neprijemna doktorka z pohotovosti mi povedala ze toho sa nikdy nezbavim a ze sa mi to bude stale vracat preto mam obnovovat uzivanie liekov ...to ti trva tak dlho?preboha... :( a to ti byva stale zle?coaxil je asi antidepresivum sama ani neviem...ale mala som ho uz aj predtym a potom bol skombinovany s citalecom...