Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

--alexis--

jesiika: prepac ze som sa podpisala pod tvojim nickom, ale ja som to chcela skpiraovat a nisat spravu tebe a som to dala do ineho okienka :DD

mira

Spicka nosa je zóna kde sa prejavuje stav srdca.
Ak je nabobtnaná, je srdce tiež také, vplyvom tukov a hlienov v strave a nabobtnané vplyvom cukru. Ak je k tomu aj zatvrdnutá, sú tie usadeniny stvrdnuté vplyvom soli, vajec a mäsa.
Operáciou síce odstrániš vonkajší prejav, ale proces vo vnútri bude veselo pokračovať.
Náprava trvá nejakú dobu, ale je priamo vecou zdravia a vitality, nielen krásy.

Laura S

jesiika

mala som ten isty problem ako ty a pred pol rokom som bola na druhej operacii - spicka a som velmi spokojna...

jesiika

jessica: s odstranenim hrbolceka som spokojna, len ta psicka je teraz velka k mojmu nosu. No neviem ci ist do toho alebo neist. Ty si uz bola na plastike ci sa len teraz prvy krat chystas??

jessika

ahoj alexis,aj ja sa chystam na plastiku.si spokojna?kdesi si to dala robit?
ak chces mat mensiu spicku tak do toho urcite chod a ak to za dvadsat rokov spadne,tak si ju das upravit zasa.