rozchod-zabudnutie

Príspevok v téme: rozchod-zabudnutie
zuzana175

16 mesiacov sme spolu chodili.bolo to pekne,ale uz v tom nevidim buducnost.ale len z mojej strany.on ma stale lubi,ale mne vela veci vo vztahu vadi,aj ked ho mam tiez stale rada.ale chcem to ukoncit.no tazko na neho zabudnem.ma tiez niekto podobny pribeh?ako dlho vam to trvalo sa dostat z toho?pomoze mi,ked si najdem niekoho ineho?dakujem za kazdy nazor.

zuzana175

janulka.to je presne naopak medzi nami.on by ma v zivote nenechal.ale ja ho stale mam rada.to je to.ale ked sa k nemu vratim,tak mi to zas bude vadit,a zas si dame prestavku alebo rozchod.a takto stale dookola.uz to asi nema vyznam pokracovat,co? a ty mas teraz niekoho lepsieho? si spokojna?

janulkaaaa

... este raz ti pisem ... ze je to pravda ak ti ten chalan uz zacal troska vadit...tak bude velmi lahke odlucit sa od neho a o to viac ked budes mat hned nahradu (ved nehovorim ze keby si ho lubila a on ta neha to by bol iny pripad)

zuzana175

jojoooj,to tolke roky budem zabudat.ale ja si aj tak myslim,ze ked si najdem niekoho ineho,tak nebudem na tohto tak stale mysliet?nie je to pravda?prosim,poradte

majo23

zuzi raz som pocul ze na lasku trva zabudnut 2roky.na velku lasku trva tak od 5-10.a na mega lasku co sa vyskitne najviac 2krat za zivot a ty si v tej chvili to neuvedomis nezabudnes na nu nikdy.:-((

janulkaaaaaa

ja som s chodila s chalanom nejakych 7 mes.a potom mi tiez zacala vadit jeho chovanie, tiez sme boli predtym hrozne zalubeni... ale ak ti vo viacerych veciach prekaza jeho spravanie, tak zabudnes na neho urcite rychlo...aj ja som rychlo zabudla, az moc rychlo... a doslo zase nieco krajsie...aj u teba to tak bude ak sa nebudes trapit tym ako sa citi on...znie to sebecky tak ale co uz...