Lupiny v hlave s svrbenie kože

Príspevok v téme: Lupiny v hlave s svrbenie kože
drako

Ahojte prosim vás pekne poradte mi čo mam robiť zrazu som začal mávať v hlave strašne lupiny a ked si neumijem hlavu dva dni tak sa idem zblázniť čo ma tak svrbi ta hlava a ked si ju umyjem tak je zas dobre ale potom to množstvo lupin doslovne sa mi na hlave až take pláty kože odlupuju.Vyskušal som už všeličo ako myslim šampony aj Nizoral aj krem Thermal ktorý som si vtieral do vlasov a za hodinu som si to umyl šamponom Thermal a nič mi nepomáha prosim poradte mi niekto lebo ja už som v koncoch.

leeloo

neviem ci vam to tu uz niekto poradil, ja si myslim, ze najsilnejsie su prirodne sampony - bylinky.
Spravte si silny odvar zo salvie a zmyte si stym hlavu, alebo si do normalneho samponu nalejte silny odvar zo salvie. Asi tak pol deci toho odvaru.
Mne to pomohlo. ked sa mi svrbenie hlavy vrati, vzdy si spravym tento sampon, teraz je to uz menej a menej....

evca28

Ahoj...aj ja mám ten problém s vlasovou pokožkou...mám to po celej pokožke hlavy, na tých miestach ktoré sú najviac zapálené to neskutočne svrbí, vlasy musím umývať denne..bola som už u kožnej...tak mám za sebou mesiac umývania vlasov výlučne s detským šampónom bez výťažka z harmančeka, tiež aplikovanie ráno-večer špec.emulzie z lekárne, aj olej namiešaný v lekárni - zábaly 2x týždenne, nič však nepomohlo..k tomu všetkému vlasy mi neskutočne vypadávajú a po dnešnej kontrole kožná lekárka skonštatovala že je to psoriaza ... ešte ma čakajú nejaké testy a nasadí mi lieky ... tak uvidím ako to pôjde. Tým čo píšu že ich hlava neskutočne svrbí a majú podobné príznaky ako ja tak len čím skôr ku kožnej..

eva markušová

Ahoj...aj ja mám ten problém s vlasovou pokožkou...mám to po celej pokožke hlavy, na tých miestach ktoré sú najviac zapálené to neskutočne svrbí, vlasy musím umývať denne..bola som už u kožnej...tak mám za sebou mesiac umývania vlasov výlučne s detským šampónom bez výťažka z harmančeka, tiež aplikovanie ráno-večer špec.emulzie z lekárne, aj olej namiešaný v lekárni - zábaly 2x týždenne, nič však nepomohlo..k tomu všetkému vlasy mi neskutočne vypadávajú a po dnešnej kontrole kožná lekárka skonštatovala že je to psoriaza ... ešte ma čakajú nejaké testy a nasadí mi lieky ... tak uvidím ako to pôjde. Tým čo píšu že ich hlava neskutočne svrbí a majú podobné príznaky ako ja tak len čím skôr ku kožnej..

carenka

...ja si vzdy dam olej na hlavu asi na 5 min a zmyjem samponom vzdy pomohlo na 100 percnt...ale asi dost zavisi aj v akom stadiu je to...ale obycajny kuchynsky olej..aspon vyskusaj

kotvaska

Odporúčam vyskúšať šampón z DM Balea Anti-Schuppen s ginkom. Taký tmavomodrý. Stojí cez 1€. Mne veľmi pomohol. A to som už vyskúšala aj drahé šampóny proti lupinám. Ak nič nepomôže, tak treba ísť ku kožnému.

helie

ja to mam tiez, ale vsimla som si, ze nie po celej hlave ale mam take dve (mozno viac na ktore nedovidim) plochy a trosku zacervenanu pokozku. neviem, ci s tym ist ku koznemu, alebo co myslite? je to dermatologicky problem?