Kedy ste začali prvý raz so sexom ?

Príspevok v téme: Kedy ste začali prvý raz so sexom ?
bubina

Dcérina kamoška má 14 a že už spala s viacerými chalanmi, to sa mi zdôverila dcéra. Ide o normálne dievča zo slušnej rodiny, zlatá, nechápem, nechcem si ani predstaviť, čo môže mať za sebou moja dcéra /15r./, samozrejme tvrdí, že nič :-). Som z toho zhrozená alebo som už stará ??? Kedy ste prvý raz sexovali?

tekvicka

Moj prvy sex som mala pred rokom s priatelom, s ktorym sme doposial spolu. Pricom sme si pockali na to rok. Teraz mam 16,5. Je odo mna o tri roky starsi, obaja si uvedomujeme nasledky uz od zaciatku a ked sa to stalo, boli sme na to pripraveni. Chcela som to a nelutujem to, kedze sa lubime a planujeme zivot prezit spolu. Necitim sa vobec dospelo, ale myslim, ze som dostatocne rozumovo a psychicky vyzreta na to, aby som mala sex. A Tebe Bubina odkazujem tolko, aby si verila svojej dcere, ked ti vravi, ze nic s nikym este nemala a nezakazovala jej veci, ktore su normalne a robila si ich v jej veku tiez. Ved aj ty si v 16-tich zacala...pouvazuj preco si uz v 17 mala dieta. a tym pricinam PRECO sa snaz u svojej dcery vyvarovat. Ak to bola napr. nedostatocna ochrana, navrhni dcere, ze s nou zajdes predpisat tabletky. Ak to bol nezodpovedny priatel, tak sa snaz spoznat dcerinho priatela co najlepsie a mat s nim kamaratsky vztah, aby si jej vedela povedat, preco je pre nu nevhodny...atd. Ale nic nevyriesi zakazovanie alebo prehnane kontrolovanie.

david21

no ja v 13 ale zase mam 14 a zatial to mam za sebou asi 12 krat :) ale take strasne to neni zober si ako mohlo byt dobre tebe ked si mala sex a ako je asi jej tak jej to dopraj ved sex neskodi a neni bolestivi newem co sa idu vsetci zabit za to ze ich dcera mala sex a mali ho aj oni a je to normalne tu sa asi ani ludia nemuzu rozmnozovat :)

sue123

baška.....moja dakuujem welmi pekne za radu:)noo uvidim snad ja daco vymyslim:)toto ze sa nato encitim nechcem welmi lebo si bude mysliet ze som decko a to tiez neni dobre:Dto ej trosku zlozitejsie....ale dakujem weelmi krasne:)

baška :)

sue123: strašne si ma potešila a som moc rada že máš toľko rozumu no stále nechápem, prečo chceš tu výhovorku...Ja s tým skúsenosti nemám- ked sa mi niečo nepáčilo, tak som mu to povedala narovinu. Proste ak má priateľku, tak mu povedz, že ti vadí to, alebo mu povedz, že sa na to necítiš, alebo že dnes nemáš dobrý deň,...vážne neviem.
No najlepšie by bolo, mu povedať do očí, že prečo to nechceš! Načo sa vyhovárať!(?). Ak je rozumný, tak to pochopí a možno budeš aj prekvapená, ale možno to aj ocení :)) .
Držím palce - určite to vyriešiš

sue123

baška....ved ano rpesne tak som aj ja nad tym rozmyslala ze by bola uplna sprostost sa s nim vyspat...lenze poreebujem dajaku dobru vyhovorku:(

baška :)

sue123 : no ja teda neviem či to celé,čo si písala správne chápem, ale: stretávaš sa s tým chalanom málo, má babu a chcel sa s tebou vyspať? ... No toto mi príde ako presný príklad "puberťáckej hlúposti"! Nehovorím to len na teba - možno máš viac rozumu ako iné 17-stky, ale ... Toto je trošku silná káva! Ty si ešte panna tak si toho váž a nedaj sa prvému (druhému, tretiemu, ...) ktorý ťa chce! Raz príde ten naozaj pravý- možno za týžden, možno o rok, ale ten si to bude naozaj vážiť. A navyše- píšeš že TENTO má babu, tak už tým duplom neviem, prečo nad tým vôbec uvažuješ! Je to asi ďaľší taký ku....ík, ktorému ide len o to, dostať babu do postele.
Nebuď trdlo a začni si vážiť trochu sama seba a aj svoju poctivosť! Skúsenejšie kamošky toho možno ešte neľutujú, no určite raz stretnú "toho pravého" a keby boli ešte panny je to pre nich ešte o to krajšie. Tým som si istá!!!
A posledná vec- môže ti byť úplne jedno, čo si bude myslieť o tebe ON. Keby ťa ľubil, chce byť LEN s tebou a nie to mať ešte doma babu!
Snáď pochopíš, čo som ti tým chcela povedať a držím palce- určite máš rozum a neurobíš somariny... :)

juva

jozkaa,buď rada,že sa nechce s tebou vyspať v tomto veku.ps:a prečo sa bojíš,že otehotnieš,keď nechce s tebou spať? (alebo som to celé nepochopila?)

sue123

awojte...rozmyslam nad jednou vecou....mam 17 rokov a este panna...aj ked niektore spoluziacky to uz maju za sebou a asi to nelutuju tak nezda sa mi to take ze vyspat sa s kazdym ktoreho na party stretnu je spravne.no...ale ide o to ze je jeden chalan,kt .mam celkom rada je mi sympaticky len teda....neni z mojho mesta a stretavali by sme sa welmi welmi malo.raz som mu úowedala ze nejdem s nim ale ked teraz sa stretneme a chcel by daco...nevem ci mi nebude blbe powedat mu ee..preto nad tym tak rozmyslam ze on am priatelku aj ekd je to u nho welmizlozite....newem co si tento raz vymyslim keby daco malo byt:(zeby to envyzeralo tak ze nechcem ....