stále vyrážky

Príspevok v téme: stále vyrážky
nellly

ahojte, mam 20rokov a uz si ani nepamatam kedy som mala plet zeby na nej nebola anijedna vyrazka, vyskusala som uz asi vsetko mozne od kozneho lekara cez vsetky mozne pripravky a stale sa mi tvoria vyrazky, su ine ako v puberte...no vobec sa ich nemozem zbavit...najviac sa mi ich tvorí asi tyzden pred menstruaciou ale niekolko ich stale mam na tvari...nevedel by mi niekto pradit nieco co by mi mohlo pomoct??? a inac moja plet je nikedy mastna inokedy znova prilis sucha aj napriek pouzivaniu kremu...

pentium

nelly,mala by si sa poradit s koznym lekarom o aknenormine.Detoxikaciu tela sa ani nepolusaj robit,ked s tym nebudes pokracovat cely zivot,aj ja som volakedy robil detoxikaciu trvala asi dva mesiace,nemal som ani jednu vyrazku!!!!no a potom som zacal normalne jest a zacali sa mi tvorit znova....takze detoxikacia ti velmi nepomoze,iba na cas pokial ju budes dodrziavat,a to je velmi tazke....
A navyse ked som robil u seba detoxikaciu tak som dost schudol,a stale som chudol a chudol,no proste som uz bol taky vychudnuty ze som sa musel zacat stravovat normalne,a ked som sa uz stravoval normalne akne sa mi pomaly ale isto vratilo...teraz ho sice nemam ale to len vdaka skinorenu a zinerytu...

očko

Nelly, podľa mňa, by sipotrebovala dostatčnú detoxikáciu organizmu. Ak máš o ňu záujem napíš mi svoj email.