Chutí vám semeno? -sex

dadika1114

to ma tu chcete buzerovat? pche mne je to tak 5 ! :D kto vie kto som ? mam to na haku a myslim ze zbytocne sa na to pytate :) len aby ste spravili z tejto temy o semene temu pravidla gramatiky? hehe

Nelly28

Mňam ..;) .. To záleží aj na človeku ako to berie.. Niekto to má rád.. Niekto nie. Ja stým sama problém nemám .. Keď som to vyskúšala prvý krát nič moc.. Ale teraz s partnerom si to vychutnávam aj ako pohlavný styk .. :)

domini

semeno chuti podla toho,co chalan papa .!!dobre vsak??ak je sladke..ma slane ak je slane ma sladke..ak je horke ma kysle a ak ke kysle ma horke..najhnusnejsie je to ak bol opity...katastrofa!!vtedy by som sa aj dotykovala..tak ked chce..tak nepije

dadika1114

no mne osobne nechuty a strasne zvlastne smrdy a potom ma strasne skriabe v hrdle... ale robim to obcas rada aj ked to moc nechuty ...lebo viem ze sa to mojemu milacikovy paci...a sem tam ma to aj vzrusuje :) :)

nnnhjj

mne to nevadi kludne to aj prehltnem ked toho neni samozrejme vela..je to bez chuti..ale kazdy to ma ine niektori naozaj otrasne..zalezi aj od stravy a ci fajci a od vela veci :D

korveta2

maximalne ta chapem ani ja to nemozem ani citit a neviem preco velmi ma to irituje najma ked tresk to streli na tvar alebo do ofiny zufalstvo ale co uz toho mojho to velmi vzrusuje ....:(