laska na druhy pohlad

ewka801

ano,moj terajsi priatel s ktorym planujeme uz aj svadbu,sa mi absolutne nepacil,a ked do mna kamosi/sky hucali ze je zlaty,som myslela ze si srandu robia.. nebol nesympaticky,ale vobec som neverila ze ho budem raz tak milovat a zboznovat ako dnes:-) na prvy pohlad to byva malokedy si myslim..

baby

hej , stalo, a skoro vzdy, prve co som si povedala, boze to je strasny typek a za dva roky som na neho zmenila pohlad

zonula

anairda,mne sa to stalo tak,ze sme sa s kamoskou stretavali s partiou chalanov -nijaky sa nam z nich nepacil,ale boli fajn a bola s nimi zabava.nikoho som si nevsimala nejako osobitne,ale asi po polroku sa zacali ich povahy profilovat,niekto bol povahovo sympatickejsi.moj terajsi priatel ma zaujal iba ako clovek,nepacil sa mi,ale nejak sme sa zacali viac rozpravat,bol vsimavy.ked som bola s nim,pritahoval ma,ked som nebola,tak som si vravela ze on teda nie.ale nejako som sa casom namotala,zacal sa mi pacit aj vyzorovo-som si vsimla,ze je to fesak(aj ked nie celkom taky moj typ,ktory sa mi na prvy pohlad zapacil,tak preto az na "druhy pohlad" :))...sme spolu uz dlhsie a som velmi rada,ze sa veci udiali tak ako sa udiali.takze tak zhruba moj pribeh,mozno ti trosku pomoze...v kazdom pripade si hlavne vsimaj spravanie a povahu,to je moje odporucanie

mandy21

mne sa to nikdy nestalo. myslim, ze je to biologicky vrodeny instinkt. staci, ked sa na chalana pozriem a na prvy pohlad viem, ze by som s nim mohla nieco mat alebo v ziadnom pripade nie. ale neda sa to cez fotku, treba osobne stretnutie.

anairda

Noo riesim :-) a neviem ci to ma zmysel vobec riesit...aj ked vela ludi mi povedalo ze na prvom stretnuti nemusi preskocit iskra..ale v tomto pripade je to velmi kopmlikovane