Pupáčiky - je to choroba?

Príspevok v téme: Pupáčiky - je to choroba?
braien

Mam taky problem na zaludi uplne dole mam take zvlastne neviem ci pupaciky alebo co su to takevypuklinky alebo co je tro drobne... nemeni sa to nemnozi sa to (myslim).. Ked som bol mlady mal som nieco robene s penisom tusim mi nesla stiahnut predkozka... neviem moze to byt nieco z tej doby mam to tam od nepamaty... chcel by som vediet o co asi tak moze ist...

Za odpoved by osm bol strasne vdacny... dakujem...

mudra

moze to byt ruzove, biele, aj akoby priesvitné, ma to rôzne tvary a veľkosti...ja som to nachytala od priateľa, ktorému tiež tvrdili, že to nič nie je ....a liečila som sa z toho asi 10 mesiacov...

mudra

uz som ti pisala, treba ist alebo k urologovi alebo ku koznej a ked ti potvrdia, že to sú condylom-y, tak potom chod aj na imunologiu.Precitaj si moj skorsi prispevok. A je to vysoko nakazlive,ale po nakazeni moze prejst aj 8 mesiacov , kym sa to objavi

braien

nikto nevie... . jedny hovoria to druhy to... ja ani neviem ako dlho to mam :( podla vsetkeho to nakazlive nieje ale nemozeme si byt isty... pouzil som canesten a nic sa pokial viem nestalo
sak skuste pohladat alebop neviete o niejakom lekarovy ktory by poradil?