Problem pri prvom vniknuti

Príspevok v téme: Problem pri prvom vniknuti
pingu23

Ahojte mame s priatelom jeden dost velky problem. Mam 20 rokov a chceme sa prvy X pomilovat ale nedari sa nam to. Ked chce moj chlapec do mna vniknut tak je to pre mna velmi bolestive az natolko ze nemozme nikdy pokracovat dalej. A pri tom som uz dost vlhka. Som este panna ako aj moj chlapec.Skuste mi nieco poradit prosim.

anonymna

prva:
po prvom styku by si mala nejaky cas pockat,pretoze pretrhnutie panenskej blany sposobi vlastne ranu,ktora sa musi najprv zahojit..je to podobne tomu ako by si si stale odlupovala chrastu a nenechala ju zahojit..taktiez sa moze stat,ze po prvom styku sa ti vyskytne zapal-je to normalne,ale s tym by si mala ist ku gynekologovi a on ti predpise take cipky,ktore ti pomozu a zahoja to..no ale taktiez plati,ze nesmies mat styk..ono sa to zregeneruje a potom to uz bude v poriadku..dufam,ze som ti pomohla..=)

prva

Chcem sa spytat k danej problematike...mala som 1krat pohl.styk...tiez to neslo hned na 1 krat..dost som aj krvacala..a teraz mam palenie pri moceni..prejde to a zahoji sa to samo? A este jedna otazka...kolko stykov ste potrebovali, aby ste si na seba zvykli? Krvacali ste aj pri druhom, tretom styku? Dik za odpovede..:)

janulienka19

my sme mali tiez s priatelom problem nejak to tam neslo :P ale ptm sme si pomohli nejak navzajom a bolo to :) baby drzim palce :P

afasd

Presne tak a niekedy sa tá blana musí odstrániť aj chyrurgicky. Mňa gynekolog prezeral normálne, aj ked som bola panna, nešiel cez zadok. Takže skús zbehnúť na prehliadku...

sweetie

tvoj problem sa pravdepodobne vola kolpizmus(vaginizmus)co je kŕčovité stiahnutie svalov pošvy.nie je to moj pripad ale pocula som o tom uz viackrat.a mozno budes mat velmi silnu panensku blanu-to sa stava hlavne sportovkyniam a dievcatam ktore maju 1.styk po 20tke.najlepsie poradit sa s gynekologom.

anonymna

vobec nemusia mat na to skusenych ludi..prave to je najkrajsie,ze pre oboch je to po prvykrat..aj ja mam priatela a takisto to bolo pre nas oboch vtedy po prve..no a podla mna tvoj problem je iba v tom,ze ked uz ide do tuheho,sa stiahnes..troska sa zlaknes..dolezite je,aby si sa poriadne uvolnila a na nic nemyslela..ani na to,ze to mozno bude boliet..nech ti priatel trebars najskor pomoze prstami a potom to hadam pojde..

Tymmi

no lepsi by bol ten skuseny priatel/ka pre boch ...ale ak je tam laska tak co uz no :Dmna to bolelo dost prvy krat ale priatel si ma tak pekne pripravil potom ze to uz bolo o.k proste predohraaaaa :D