bradavica na tvar i ???help

Príspevok v téme: bradavica na tvar i ???help
help454

moze byt bradavica aj na tvari ? lebo mne sa niečo divne objavilo na nve.je to telovej farby..neboli to.ale ked si t ostlacim.velmi tak mi stade ide taka priesvitna vodicka.ale ja neviem čo to je..či je to naozja bradavica..ked si pozera mtie rady.tak neviem či by som si cibulu v octe dala na spodnu cast nosa..na noc..neviem neviem..ale zase nechcem ist zbytocne ku koznj..zase tam caka.a a všetko okolo toho.poradte.dakujem

lencok1

no ja by som ti na tuto temu mohla pisat litanie...
ja som mala nieco take na brade...bola mi urcena diagnoza ploche bradavicky, malo by to vyzerat tak ako opisujes...je na to ucinny V-Beam Laser od firmy Candela...rok som si to liecila ako ploche bradavicky, ja som toho mala viacej a nakoniec po roku su z toho makrokomedy, ktore treba laserom otvorit a vytlacit...ani to neveim ci je to ono...
kazdopadne si s tym nerob nic sama, lebo ak by naozaj islo pl. bradavicku velmi lahko sa roznasaju!!! naozaj by si mala nasvtivit nejakehi dermatologa, spúravis to najlepsie co mozes, ked si si neni ista co to je...

aduliena

...najjednoduchšie bude, ak vyhľadáš kožného lekára, alebo najprv vlastne obvodného a ten posúdi, čo to je a či musíš ísť na kožné.