rast PRS

kikiparok

ja pouzivam lieky a mam ich uz 2mesiace a mozem povedat ze ma bolievaju prsniky ale nie moc ale hovori sa co boli to rastie a tak som trpezliva a pomesiaci a pol som si odmerala obvod prsnikov a zistila som ze mi podrastli o 4cm nie dost ale aj to je nie co su pevnejsie krajsie ... este by som chela kusok a som spokojna ... i prilis velke su na nic a male vedia ocarit ...

bielko

baby uz to konecne pochopte,male cecky su omnoho lepsie ako velke,hlavne ked nemate este ani 20,lebo keby mas velke kozy,tak v 30 ich mas uz na pupku a v 35 ti padaju az na kolena a to vam poviem to je riadny hnus,preto baby nespekulujte,par krat do tyzdna si trosku zacvicte na tie vase cicky,nech su pekne pevne a nie jak blato a bude to super,mnam :)

technécium

hladáš niečo na cecky, semeno pomáha na cecky, čerstvé semeno a malé cecky, teplé čerstvé semeno na veľmi malé cecky

fif

baby necakajte e vam narastu prsia o dve cisla. Ja som si kupila add BUST a som totalne spokojna. Prsia sa vam pekne vyplnia, myslim ze to stimuluje prsne tkanivo. je to citit na dotyk, zlepsila sa mi hned nalada je to fajn, vobec neni pravda ze to skodi, podla mna sa to oplatilo a vobec tie peniaze nelutujem, lebo to robim pre svoj lepsi pocit.

sarah

cafte....aj ja si myslim ze je to sprostost s tymi tabletkami...ja so mala jednu skusenost s Decolenom-30tabliet, zaplatila som kolo 50Sk a nic nepomohlo...to je len na peniaze...