Tetovanie, moc to bolí?

deedee

No ona asi myslela, či si dobre vybrala polohu na tele. Podla bolesti. Ja mam kerku na lýtku, z vonkajšej strany,kde je celkom hrubšia koža a bolelo to aj tak. Ale dá sa to vydržať. Ta koža po čase jakeby sa sama umrtvy a nieje to potom také hrozne. Doporučujem si to dať spraviť čím skôr, kým nieje ešte leto. V teplých mesiacoch je riziko, že sa ti to "zaparí" a zapáli. Ja chcem tiež na bruško, len tam to bude bolieť. BOli to na miestach s tenkou kožou. Bruško dolné partie, vnutorna strana stehien, kríže, vnutorna strana rúk, rebrá atď. A tak isto kde maš v blískosti kosť. A havne si vyber niečo, s čím budeš spokojna a spojena nafurt. Napr svoje znamenie alebo tak. Niečo nezávyslé..

galilea

ahoj ..ja mam tetovanie na lopatke ,,,boli to dost ,,na bruchu to boli viac a ci si si spravne vybrala sa nemozes pytat druhych lebo kazdy ma iny vkus musis sa rozhodnut sama lebo tu kerku budes mat navzdy a ked (ak) si ju das odstranit tak je nechutna jazva a vyzera to hrozne!!! ja mam od leta a som spokojna a velmi sa mi paci ,,