Mam AIDS

sage

nie, nashi, ja nemam co chces :-((
ja mam dojem, ze oni ten druh ciapocky vobec nedostali. maju novy sortiment, vsetkeho ostatneho dostatok, ale prave tie ciapocky nie, dievcenske ani tolko, tam je to ubohejsie :-(( a ja som chcela taku istu pre malu...

sage

presne tak, fallo, bol to len vymysel niekoho, kto sa velmi nudil a velmi dobre sa zabaval na nasich dobre mienenych radach :-(

nashira

Nie nemame aids...kedysi sme to tu riesili...hore so zakladatelkou temy....no je to uz pase.....a ostali sme tu uz len my bez aids.

nashira

A tesim sa z malej Sage . Tomi ten ma paniku zo skolky a teraz je total za ockom....ked ma idu odviezt do prace tak opakuje nie do skolky .....no ked bude musiet tak bude musiet ...este nech si to spolu uziju. A inak tu ciapocku u nas v tescu nemaju stale tak ...som na tebe zavisla iba ty mas co chcem.....hihihihihihihihi.

nashira

Ahojte

Mentolku ospravedlnujem .....pc je chory a caka na lekara a lekar nechodi a nechodi...fnuk. No a malej gratulujeme ...aj nas maly oslavoval poslem vam fotky ...Sagulke uz dlhsiu dobu slubovane. Citm sa teraz fajn az na choroby co ma teda fakt vkuse obtazuju. Dnes som mala tvorive dielne s detmi ...som si teda zavarila 14 deti...hehehhehee. My tieklo z chrbta ako pri aerobicu a v hlave sa mi este stale ozyva pani ucitelka, pani ucitelka, pani ucitelka , pani ucitelka................ka ......a...hehehhehehehhe. Tak ocakavajte aj tekvicky ...som pofotila vytvory mojich zverencov ....niekedy aj zvieratiek. Aaaaa mam novu farbu na hlave tak cakam vase komentare.......mozu byt aj negativne . A este mame s Vierkou tajomstvo ,ale to vam povieme az to vyjde....mozno a mozno nie.....hihiihihihihihihihihihihihihihi....paapapapapappapappapapa

sage

nellka, ani ja som si to nevedela predstavit, od rana do vecera a teraz, ked sa mi hociktory piatok stane, ze mam hodiny od 7:45 do 19:00, uz si to predstavit viem :))) ale ty to mas lahsie, staci ti sediet a pisat si poznamky :)
nashi, mala mi dnes cestou do skolky povedala, ze sa tam tesi :-) normalne ma prekvapila. hlavne to, ze to povedala na plne usta, lebo uz par dni som si vsimala, ze priam uteka do triedy, tesi sa na kamaratov, pozna ich po mene... dufam ze jej to dlho vydrzi. teda aspon tie 4 roky, co ma navstevovat toto zariadenie.
maly vcera nasiel na chodniku 1 cent, zdvihol ho pred seba ako v reklame a vravi - 1 cent umyje vsetok riad :-DDDDD
ozaj nellka, malej nech sa dobre dari - vela stastia, zdravia :-) a tebe tiez, samo.
vierka, posli nam na mail aspon fotky nejakych najnovsich vytvorov, ked nepises :-)
papa, pekny dnik vsetkym.

Najčítanejšie články