Mam AIDS

mentollka

jaj a u dr ok,mam strasne zlatu dr,taka mila pani.V pondelok idem este na krv.
(oni ju potom davaju draculovi pit hehehhe)

mentollka

dnes ma net poriadne "kaka" uz mi zasa nic nejde nacitat,gmail ma ignoruje uplne...
spadol tu sneh zo strechy z OU rovno na droty tak bolo bum bac bez el.akurat som si zo sage pisala a naraz bzzzz...
aj ja sa "odhlasujem" ako nellka ideme trosku pá ked su tie prazdniny ale iba do nedele.

nellka

Mentuš, ako u doktora? A čo ty, Nashi, už je to lepšie, išla si do roboty?
To moje babuliatko dobre v noci spalo, aj teraz cez obed, teplotu má stále zvýšenú, ale už to nie je také ako včera...chcem sa s vami na týždeň rozlúčiť, ideme na dovolenku/aj keď sa to se.. zo všetkých strán, dúfam, že nejde o tajné znamenie, aby sme nikam nešli:(/, tak sa ozvem asi až budúcu nedeľu.
Opatrujte sa tu, hlavne, nech ste všetci zdraví!!!! Papa!

mentollka

idem k dr.u nas sa zapisuje do 06,15 tak musim rotovat,papá pekny den a vsetkym navrat zdravia,detom aj dospelym.hip hip hura!

mentollka

uz viem nashi, kosmodisk sa to vola ! ! !(alebo cosmodisk?) to je jedno,hlavne ze som po 3 dnoch prisla na to ako sa to vola :-)))))))))))).

nashira

Moje dakujem za vsetko aj za pekne odozvi. Mam seknute v krizoch a pri pc vydrzim max. 5 min sediet aj to mam bolesti ako koooon.Uz nech sa toto obdobie skonci....be be be. Zajtra musim ist do prace.....dufam , ze rano vstanem.

nellka

Ahojte! Som po nočnej, moja menšia má laryngitídu, teraz spí, zase som jej dala Nurofen, tak dúfam, že teplota klesne.:( Nechce zase piť, len spí, dúfam, že zajtra už bude lepšie, je na ňu smutný pohľad:(