Svrbive vyrazky

Príspevok v téme: Svrbive vyrazky
jaja

uz par dni sa mi na tele robia take vyvysene vyrazky naruzovkastej farby-ked su v klude tak telovej farby, ked svrbia a skrabem ich tak scervenaju. su vyvysene nepravidelny tvar a priserne to svrbi. najviac navecer alebo rano. mam aj tie stare, ale vzdy sa mi niekde vyhodi nova,ktora potom svrbi najviac. o co vsetko sa moze jednat?

Nikuš

ahojte ja mam vyrazky po celom tele take male ale po rukach mam toho najviac vie mi niekto poradit ako sa toho zbavit?dakujem prosim ak ano kontaktujte ma na email cumlikatorka12@azet.sk dakujem za skoru odpoved

ayurveda

pre tereza apod.V žiadnom prípade nevytláčat.Mal som niečo podobné,mne pomohla jedine kozmetika zo sri lanky,prírodná,bez chemie.Viem,ako to svrbí,ako to rastie hrozne rýchlo a viem aj o nápore na psychiku.Môžem vám s tým pomôct.ayurveda.sk gmail.com Ak chcete,ozvite sa.Ale rozhodne nevytláčat.Maximálne na vatu peroxid vodíka a s tým to trošku zasušíte,jemne pottierat.Neškrabat,lebo vam zostanú nepekné jazvy.

nika09021992

dobry den ..ja neviem ci mam taky isty problem ako vy vsetci ale podobny urcite je .....po pohlavnom styku s priatelom-bez kondomu-sa mi na zadku niekedy vytvori vyrazka-niekedy aj dve- ktora neskutocne boli-je to ako vacsi cerveny fliacik s malinkou nevytlacitelnou bielou bodkou uprostred...bojim sa co to moze byt a nechcem s tym otravovat moju gynekologicku tak prosim ak niekto mozte tak mi poradte.Dakujem

tereza61

Dobry den, pred 3 dnami sa mi na lakti vyhodili cervene vyrazky, ktore strasne svrbia ked to stlacim vyjde z toho vodicka, teraz mam tieto veci uz aj na rukach a nohach, strasne to svrbi a v noci si to v spanku skriabem, co to iba zhorsuje. co mam s tym robit? dakujem za radu. Tereza

Dani1641

Dobrý deň,
mám ako keby štípance od komárov, približne taký tvar, ale až 2-3krát väčšie a čím staršie, tým viac to je fialovejšie. Predtým som sa liečila 4 roky na sklerodermiu, asi pred 10 rokmi. Čo by to mohlo byť podľa Vás?
Dakujem

Lenuska85

mne velmi pomohlo na vyrazky koloidne striebro, pre zaujimavost je to od koloidne.sk
osobne nic ani nepouzivam.Verim ze pomoze uplne kazdemu.

Labate

Aj mne sa urobili vyrazky po celom tele...prv to bolo na bruchu ptm na chrbte a postupne aj na rukach a nohach..dokonca aj na prste... stare sa hoja velmi pomale a nove vznikaju kazdu hodinu..vobec nic take som nezjedla...ani som sa s nikym chorym nestretla a ani nic podobne..vobecc neviem co to moze byt..vie niekto poradit?

Ivana23

Zdravim, ako to tut ak čitam...poviem, že mam menši strach....
Vyhodili sa mi vyrazky. Najskor na krku, potom na hrusniku, na rukach, na bruchu a postupuje to az ku noham. Extremne sa mi vyhadzali dlane, kde to az boletivo palilo. Myslim, že to moze byt detoxikaciou organizmu, nakolko som bola chora a dva mesiace do mna lekari cpali rozne antibiotika. Je to však dost neprijemne. Myslela som si, že to zmizne, ale ako tu čitam...asi by som s tym mala niečo robiť. Ja na detox použivam žihlavove čaje. nie kupovanu žihlavu,ale čerstvo natrhanu, tiež je dobre pridať si ju do šalatov. Idem na to...potom dam echo či to zabera!

lalalala2234

ahojte, neviem ci sem este niekto chodi, ale ja mam prave teraz vyrazky, teda take cervene bodky, aj zdoma ma to svrbelo ale nemala som tam take ale nenormalne som sa tam skrabala, to nejak preslo ale na bokoch a rukach ma to nenormalne svrbelo tiez a tam mam aj totalne plno cervenych bodiek ktore nenormalne svrbia, uz asi 3tyz.aj boky, aj ruky, aj kolena, par bodiek na nohach a na bruchu a pri podpazusi...bola som u kozneho..nevie z coho to moze byt, nebola som doteraz na nic alergicka, takze netusim...dal mi tabletky, aby ma to az tak nesvrbelo a nesirilo sa to dalej po tele ale podla mna nepomahaju a este som dostala masticku kt.je dost sucha, nieco na a..obidve su tusim na a..ale teraz neviem presne nazov...stale mam vyrazky, cez den uz je to ako tak lepsie ale po sprche otras...opat cele bodkave, rapave a nenormalne to svrbi...tak netusim co to je...ci ist za alergologickou al.to je z tabletiek Qlaira??al.co...ja neviem..:(
ale uz mi je z toho zle...asi pojdem k alergologovi, mozno som na nieco alergicka o com ani neviem...

bewitko

ahojte ja mam podobny problem pre 2 dnami sa mi vyhodili take male bodky jak vyrazky na dlaniach a trosku na prstoch na dlaniach co stym?nesvrbi to nejak ale niekedy to tak jak keby pichalo trocha