AUTOSKOLA A UCENIE

Príspevok v téme: AUTOSKOLA A UCENIE
pppp

hmm podla vas by som zvladla popri uceni aj autoskolu ? je to velmi narocne ? chcem sa prihlasit ale ja dochadzam a uz aj bez autoskoly chodim domov o pol piatej a kebyze som mala jazdy a take tak by som tam musela ostat este dlhsie... inac 18 budem mat len v auguste :) ale chcem sa uz prihlasit. aby som mala dost casu na pripravy..

majka_

kolko stoji v sucasnosti vodicak? chcem ist na neho v lete. a som pocula, ze dnes musi mat kazdy, kto chce vodicak spraveny Kurz 1. pomoci. robi sa v ramci vodicaku? kolko stoji tento kurz?

Soraja

Ja som autoskolu robila na strednej v 3 rocniku. Nie je to nic narocne na ucenie, je to uplna pohodicka. Mozes si urobit kurz aj skorej pred 18tkou, len si potom pred skuskami nechaj este nejake kondicne jazdy, aby si nevysla z cviku, a ked si aj odjazdis vsetky hodiny vies si pripadne doplatit tolko jazdy kolko chces. Nemusis mat strach, fakt sa to da zvladnut. Aj policajti su celkom ok, teda ked som ja chodila boli ok, netrea stresovat a hlavne sledovat znacky a podobne.

mathilde

elo, ja som dobry priklad, auto nemame, naucila som sa celkom dobre jazit v autoskole, netreba sa bat. ako som videla na skuske, tak ja som jazdila lepsie ako moja kolegyna, ktora mala auto, cize aj moznost si cvicit pomimo. netreba sa bat. a ucenie to nie je tazke naozaj. ja som si precitala tu knihu 2x a sla som na testy. + sme mali nejake cvicne testy predtym.

elo

nO tak ja sa autoškoly priam Bojím!Je to tažke pre človeka ked rodina nema auto,nikde sa nemam od koho pručiť a tak.Niektory idu do Autoškoly schopný jazdy už v tedy.A podla mna je to tažké to učenie to vytvára neuveritelny stres mi len na to pomieslieť.Čo som počul vela prihod hovorili mi ze Policia je Tvrdá a akákalvokej chybicka možete si platit odznova.A koniecKoncov Podmienky sa stale stažuju pripuda stale niečo nove naposledy už musite mať Prvú pomoc a názorne jej predvedenie(to som len počul)
Tolko ja...

ivuša

cauko, ja som robila autoskolu v tretom rocniku a vobec to dako nebol problem zvladat so skolou, len niekedy bolo problem, ked som mavala jazdy cez vyucko..moj instruktor mi moc nedaval navyber ... ale vzdy sa dalo :) ..napr jazda o 7 a bolo :D

ethel

ja by som počkala do 18...nie kôli škole,ale kôli tomu,že autoškola zväčša trvá od 1 do 3 mesiacov(ako kde) a vodičák ti aj tak dajú až v 18 a dovtedy by si nejazdila,čo si myslím,že je pre začiatočníka to najhoršie..teda usudzujem tak podla seba.Vodičák som skončila v decembri a od začiatku januára jazdím..neviem si predstaviť,že by som mala čakať ešte 3-4 mesiace a až potom začať...

miselka

neboj sa v pohode to zvladnes. vsak jazdy si aj tak ty rozpisujes podla toho kedy ti vyhovuju. cize niet sa coho obavat a kurzy su vacsinou poobede

pppp

aha.. tak to ma tesi .. tak to snad zvladnem aj ja.. :)) hmm tak nas kvoli autoskole z vyucovania nepustia na sto percent ! hmm tak dajak to zvladnem no ...