Spev

Ky..

Aojjte ... Mám 16 r. a chcem sa naucit spievat vaccsina ludi mi hovori ze mam dobry hlas no neviem ohodnotit samu seba .. Dá sa este doucit spev ?? dakujem...

matej

Dobry den vsetkym,
volam sa Matej. Uz dlhsiu dobu som v zahranici a okrem ineho sa tu venujem studiu ludskeho hlasu ako hlasovy pedagog.
Studujem techniku spevu pouzivanu vo svete takmer vsetkymi sucasnymi spevakmi, ti ktori vyhravaju grammy,
metoda ktora je najprirodzenejsia pre hlas a otvara hlas na plny rozsah cez niekolko oktav bez akehokolvek
pocitu tlacenia hore. Neviem o tom ze by na SR niekto zatial tuto metodu vyucoval, moj ciel je prist po case
na SR a mat hlasove studio.
Teraz vsak, ako sucast mojej praxe, ponukam bezplatne konzultacie a poradenstvo pre vas hlas.
Mas otazky ako to v hlasivkach funguje, aky je princip tvorby tonu ktori pouzivaju popredni umelci,
daco ti nesedi alebo mas hlasovy problem? Som ochotny poradit cokolvek co sa tyka hlasu.
Tak isto je moznost aj poslat mi vase ukazky mp3 na vypocutie a zhodnotenie a nasledne poviem co je vas
problem a ako ho najlepsie prekonat.
Ludsky hlas je najuzasnejsi nastroj a je majstrovstvo ho ovladat, mam pre to vasen a chcem to davat dalej a pomahat
ludom najst ich skutocny hlas ktory ich nebude zradzat a bude im davat radost z kazdeho tonu.
Prajem krasny den vsetkym spevakom,
moj mail je: mato.uli@gmail.com
icq: 342479327
Tesim sa na vase dotazy,
s pozdravom Matej

mer7

Skus to kym nie je neskoro. Aj najlepsí oper. speváci (napr. jedna oper. speváčka z čes. rep. začala spievať ako dospelá a šla na hudob. vzsok. školu, kde sňou cvičili. Dnes to nieje ak v minulosti, kedy zárukou úspešnosti bolo začínanie už v útlej mladosti. Dnes vysoké školy ponúkajú kurzy tanca a speva pre dospelých aj seniorov- ubiverzity tretieho veku. Daj si stránku jednej vysokej skoly v BA, ktorá sa venuje budúcim umelcom z hudob. umenia. Tam sú info o kurzoch.

nikolka

Ahoj, ak mas hlas a hudobny sluch tak nikdy nie je neskoro. Skus aj na ZUSke sukromne, to mas asi najlepsie zaklady odtial. Ked budes chodit sukromne tak ani nebudes mat teorku a pod...