Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

RNG

majo absorbcia minewralov velmi zavisi od ich vazby a vzajomneho pomeru, tiez od potrebnych vitaminov D a K.
Najlepsie absorbovatewlne su citraty, maleaty, glycinaty, proteinove chelaty askorbaty a laktaty. Tie su absorbovatelne az vyse 40%, co je 10 krat tolko, ako z uhlicitanov(karbonaty), siranov, alebo oxidov a hydroxidov.
Jeden z prikladov dobrych mineralovych zmesi na kosti(tj na ulozenie v tele, inac vypadnu v moci von)je produkt firmy Swanson pod menom Bone Essentials, ktory obsahuje aj formy aj pomer mineralov vyborne zabudovatelnych do tela spolu s potrebnymi vitaminami na to.

elesar

VIVIEN... nuz treba nastupit cestu pokusov a omylov, vyskusat, co ti prospieva a ist tym smerom. ak mozem byt napomocny, prve, co by som na tvojom mieste urobil je zaobstaral si knihu, ktorej autor je david servan-schreiber. kniha sa vola "ako sa zbavit stresu a depresie bez liekov"...osobne tuto knihu povazujem za to najzakladnejsie, co by si mali precitat ludia s depresiou. treba sa inspirovat radami v nej uvedenymi, podla mna su vynikajuce. taktiez by som to prelozil nejakou dobrou knihou o pozitivnom mysleni. ludia tu na fore ti urcite poradia, je ich vela, ja som cital murphyho "moc nasho podvedomia". to bola prva kniha, ked som ani poriadne netusil, ze mam depresiu, ale vedel som, ze sa so mnou nieco deje. pomohla mi. no a okrem toho sa treba preluskat historiou tohoto fora...vela vela dobrych veci tam bolo spomenutych. tak prajem prijemne citanie...akekolvek otazky ja (a verim, ze aj ostatni) rad zodpoviem (ak prave budem on-line :))))

vivien

Navy mam aj svetle chvile, hlavne ked sa rozptylim nejakou cinnostou.
elesar, este nikdy predtym som nic nebrala, lebo som tento problem nemala...

majo..

Ja som si raz v lekarni kupil spirulinu co obsahovala aj chlorelu. Tych mineralov sa mi zda brat vela. Chcem sa spytat RNG, ci nie je ekvivalentna nahrada zmes mineralov na kosti, kedysi davnejsie si to tu spominal.

elesar

OOO...mimochodom, ako si na tom s homeopatikami??? a u akeho homeopata si bola??? ja som bol svojho casu u valovica v bratislave.