Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

ivanm

Moznosti co sa da robit v pripade vypadavania vlasov je niekolko. Taktiez priciny mozu byt rozne. Pokial sa nejedna o zdravotny problem, vyskusal by som jeden z pripravkou ktory je na tejto stranke -odkaz odstránený- . Primarne vitaminy, sampon proti vypadavaniu vlasov, pripadne ine vyzivove doplnky potrebne pre zdravie vlasov.

nikuskaliluska

ja vzdy ked mi zacnu velmi vypadavat takzze kedysi v skuskovom obdobi teraz ked su uzavierky a danove obdobie uzivam donnahair vitaminy na prevenciu aj na spevnenie aby mi vlasy nepadali, kedysi by som z nich parochnu urobila

Janka B.

Ahojte. Celý život som mala problémy s vypadávaním vlasov. Teraz som začala užívať BIOSIL PLUS a je to super. Vždy som mala riedke vlasy, raz padali veľmi, inokedy menej. V poslednom období som sa už zľakla, lebo vlasy mi padali doslova po prameňoch pri umývaní aj pri česaní. Bola som za lekárkou, spravila mi aj vyšetrenia, ale nič sa nenašlo. Tu som na fóre čítala, že BIOSIL PLUS obsahuje skoro to isté, čo drahé prostriedky akurát, že je oveľa lacnejší. Stojí 3,40 €. Áno správne skoro iba 3e :D Hneď som kúpila 2. Pijem ich ráno naraz 2 tabletky, niekedy 3. Chutia ako citrónové mentolky. Už po dvoch týždňoch som videla že vlasy mi skoro vôbec nepadajú. Teraz ich užívam už mesiac, pri umývaní si nájdem max.2 vlasy (začala som kvôli pozorovaniu výsledkov používať košík do vane :D ) a pri česaní iba zopár ako bežnému človeku. Som šťastná , že nebudem za rok bez vlasov :D ešte čakám, či to pomôže aj pri zrýchlení rastu, lebo ani to sa mi nedarí vypestovať ich dlhé, takže uvidím neskôr :) Ak by mal niekto dobrý tip, tiež taký lacný a učinný na rast vlasov, dajte vedieť :) Ďakujem.
Janka :)

chryzantenka

mne pomohli tabletky amitamin® Hair Plus, uzivala som dvojmesacne balenie, tak dva krat do roka davam kuru odvtedy. mala som aj donna hair vyuzivala som balenie na dva mesiace , a absolutne nic odporucili mi v lekarni ze maju dobre vysledky a absolutne nic.

Eva N.

Pekný článok a zaujímavé komentáre. Keď sa na problematiku vypadávania vlasov pozrieme z pohľadu čínskej medicíny, tak ide hlavne o nadbytok JINu v potrave. Prirovnala by som to k preliatemu trávniku, v ktorom tráva slabo drží. Stačí potiahnuť dvomi prstami a trávu ľahko vytiahnete von. Čiže určite vylúčiť zo stravy sladkosti a mliečne výrobky, vlasovú kozmetiku s obsahom chinínu na spevnenie vlasových vačkov. Podrobnejšie píšem na mojom blogu o tejto problematike...

www.expertnavlasy.sk