mastná pleť....

Príspevok v téme: mastná pleť....
lolito

Prosím vás...chcem sa opýtať...mám mastnu pleť...bojím sa aj niekde odísť na dlhšie alebo niekde cestovať vlakom napr celu noc..lebo som počul že ked je dlho mastna tak sa robi akne neviete nieco poradit?...mne sa robia take podkožne najviac kde sa mi najviac masti a to na čele...prosim poradte mi...prosím!:)

lana334

neviete niekto nejaku ucinnu kozemtiku na mastnu plet? ja pouzivam loreal pure zone a zda sa mi ze je to lepsie ale aj tak je moc mastna:( a ze vraj AA kozemtika je fajn...a pocul niekto aj o ucinkoch kokosoveho oleja na mastnu plet:( :( :(

tatinka

je teraz v akcii garnier pure, mne to pomaha, plet akoby vysusi, ale hned je k tomu aj krem, ktorym sa nekremujes takze vysusenu pokozku nemas...a je vhodny aj ako podkladovy pod make up, odporucam. (je to taka modra sada)

lolito

ale ja tu alpu si dám len na vyrážku na celu tvar nie ked som si daval a celu mal som este mastnesjiu ...a nemožem naparovať len nat cistou vodou??...heh alebo nad dákym čajom inýým??....bo sa mi necu zase kupovať veci vselijake :D ..heh ...

veronika

no ak ti alpa pomaha tak dobre len sa moze stat to ze ona ti to miesto vysusi ale tym padom zacne koza produkovat este viac mastnoty...podla mna ked prides zo skoly tak si len oplachni tvar studenou vodou...skus aj naparovanie napriklad na repikom...do nejakej misky nasyp suseny rep. caj alebo normlane vo vrecuskach co kupis v kazdom obchode...zalej to horucou vodou naklon sa nad tu misku a hlavu si prykri uterakom aby zbytocne neunikalo teplo...naparuj sa takto kludne az kym voda nevychladne...potom ak mas nejake akne co sa bude dat vytlacit tak to sprav a oplachni si tvar studenou vodou...naparovanim sa tvar akoby ,,spoti,, cize z nej vyjdu tie latky ktore by inak mohli ist v podobe akne...
a ten pitny rezim fakt dodrzuj..veeelmi to pomaha...

lolito

dobre skusim hlavne vela piť...ja používam na tie podkožné ALPU ...a stačí ked si umyjem pleť ráno ked vstanem a potom večer ked idem spať...ale cez den mam mastnu plet potom...a potom sa mi robi akne...

veronika

skusim ti aspon nejako poraidt...
pi vela tekutin ..najma cistu vodu aj tri litre denne..premoze sa a stale pi lebo co telo nevyluci takto ide cez kozu..vsetky necistoty tuk maz ...vsetko...a ked budes pravidelne a casti pit napravi to vela uvidis...dalej mozes pit aj zihlavovy caj lebo ten cisti krv a zabranuje tvorbe akne...mozem len a len potvrdit....tvar su umyvaj chladnejsou vodou najlepsie odstatou...na podkozne akne si kup lacno v lekarni za asi 70 korun Pytiol...aj ja som mavala podkozne na cele a teraz nemam skoro ziadne a ked aj ano rychlo sa dolieci...vyluc zo stravy mastne a slane jedla a vela cukrov...obmedz pitie mlieka lebo aj to napomaha tvorbe akne -zasa moze potvrdit...ak ma este nieco napadne napisem sem...
drzim palce

lolito

a ešte ja si umývam ranopoobede a večer..a stale s ami neico robi dake akne...tak proadte nieco už..ako sa zbavim toho aby sa mi tak nemastila..