Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

elddir

GiovanniX:
nehľadal som ju cielene, to sa v podstate ani nedá :) len vždy som si takú želal a mal som proste šťastie :)

elddir

ja tiež len pannu berem a našťastie som na takú aj natrafil :), použité a opotrebované nech si berú iný ;)

niekto

ladies dajte pod seba uterak a berte to tak ze to je mozne netreba to riesit ale vobec nemusis krvacat ;-)

hlavne sa musis uvolnit a nemysliet na to ako to bude boliet ale ake ti to je prijemne dlha predohra ma tiez svoje vyhody :)

ucinost antikoncepcie sa udava v tkzvnom pearlovom indexe udava pravdepodobnost otehotnenia za rok
pharmatex ma 0.7-2.8 alebo tak nejak 0.7 je idealne uzivanie (podla navodu)
cize za rok otehotnie 7 zien z 1000 ked dodrzia co je v letaku

kondom ma 2-15%

ked to skombinujes mas :
0.014% v idelanom pripade
pre porovnanie hormonalka ma 0.3-8%

en.wikipedia.org

www.sexus.cz

Ladies

Ahojky!Mám 18 a chcela by som mať so svojím chalanom sex, ale obaja sme ešte sex nemali. Mám strach pri predstave, žeby som mu zakrvivavila plachtu a rovnako sa bojím bolesti a tehotenstva. Je kombinácia pharmatexu a kondomu dostatočne spolahlivá?

isskricka

ja si myslim ze to netreba prehanat a vrhat sa do sexu hned co sa zacnu burit hormony...ale ako ide na 20 tak sa clovek ak to este nema za sebou zamyslat ze preco je to tak ja som o to prisla v 22 s mojou laskou a som s nim stastna aj ked on ma ovela vacsie skusenosti, keby som ho stretla trosku skorej urcite by som sa tomu nebranila, ale zas byt pannou v 40 pride uz aj mne velmi ojedinele, aj ked nie kazdy ma to stastie stretnut niekoho spravneho ak si to nechce rozdat s hocikym samozrejme...

lepenka

ja budem mat co nevidiet 40 a som panna, takze tu naozaj nie je co riesit, kazdy sme ini a nie kazdy chce v zivote sexovat len tak s hocikym.

blazonko

ja by som chcel strašne moc pannu =P nemyslím ako len na sex.. ale vždy som chcel aby moje dievča bola panna

Shalala

Ludia,nerieste tieto veci...Ja som o to prisla tiez nedavno..a mam 21 rokov...nelutujem,bolo to s laskou a krasne...vychutnavam si to dodnes:-)