Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

bolesti brucha

Prosím Vás o radu. Podobné problémy mám aj ja. Dlhšiu dobu asi 2 mesiace mám bolesti v dolnej časti brucha. Nafúknuté brucho a každý deň bolesti. Už som z toho zúfalá. Bola som na vyšetrení na gynekologii, u gastroen. 5 krát. Všetky vyšetrenia sú v poriadku a bolesti sa neviem zbaviť. Prosím Vás o radu.

zuzi

Vsetkym: za vsetky problemi traviaceho traktu, ci je to hnacka, nafuknuty zaludok ci napr. heliobakter ai....... moze nepravidelne ci nezdrave stravovanie a tiez stres........ mna za styry mesiace vyliecilo aloe vera...... pre niekoho dlha doba pre mna uzastny pocit .......... je dobre obmedzit najme vyprazane jedla a sytene mineralky, malinovky, colu .......dufam ze aspon niekomu pomozem, ale pozor nie kazde aloe je kvalitne, ja som mala znacku Herbalive, ale netvrdim, ze vsetky ine su zle a nemozu pomoct....a je to hlavne bez liekov

zaia

usmev, nie si ty ta aloe co tu nedavno vsetkym davala svoj mail? ved ta uz tusim upozornili, ze to nemas robit, nie? nechcem sa ti miesat do zivota, ty vies najlepsie, preco si taka neodbytna, ale dobro je vzdy nenasilne. ked je nieco nasilne, uz to nie je dobro.

silviia

ziadne strachy, CELIAKIU vysetruju bezne aj z odberu krvi na lepok-gluten ,gliadin a pod. sa vysetri. jednoduche. az ked sa to potvrdi z krvi, musis ist na endoskopiu aby videli do akej miery...

marisssa

lejn- ked tam nedokazes ist, tak sa aj nadalej takto trap!
viem, ze to nie je prijemne vysetrenie, ale neurobis to pre svoje zdravie?!
lebo ak ju naahodou mas(celiakiu) a neliecis sa(bezlepkova dieta), donicis si velmi svoj organizmus a v konecnych dosledkoch cakaj to najhorsie..

hunterkiller

a URCITE NEZASKODI ZACAT UZIVAT PROBIOTIKA vo velkych davkach, ale ziadne koniny ako Actimel a Activia (este mliecnymi vyrobkami nivocit uz aj tak rozhasene travenie by bola hrozna chyba).
Adults DOPHILUS, LACIUM, biopron 9 aj vsetky naraz 2x denne aspon.

taktiez by som eliminoval zo stravy mliecne vyrobky.

hunterkiller

urcite by som siel gastroeneterlogovi. Moze to by IBS (irritable bowel syndrome) a/alebo celiakia. Toto vyzera aj na tu celiakiu. Utekaj gastroeneterlogovi. Odporucam Dr. Michalka v ruzinove