Najlepsi gel na vlasy

Ian3

Shark-e u mna je to presne naopak,titan look hroza (je to ako voda) uces mi drzal 5 sekund,taft power extreme mi uces drzi cely den,ako dalsi vyskusam got2b glued (lepidlo na vlasy)pocujem o nom iba chvaly :)

Shark-e

Takžéé mal som Taft power extreme ale nič moc....titan look radicali strong sa mi oblubil použivam to každý deň drži dobre ale si treba ustriehnuť kedy schne aby sa vam vaš učes neporušil...potom to znesie skoro všetko aj daźd do určiteho množstva...no pod prilbou na motorku už trochu povoli trochu sa to poruši ale verte tomu že to boli v prilbe:D a mam taky dojem že to niči vlasy...tak sem tam vystiedať za nejaky šetrny voči vlasom .P

anka

Najlespi gel na svete DIXY, pouzivam ho uz 12tym rokom, momentalne zijem z poslednej tuby nakolko mali vyrobnu prestavku ale mali by byt opat coskoro na trhu.Vlasy nemasti nerobi zmolky, spevni ich tak ze necitit ze je gel naneseny. Je mozne ze kazdemu vyhovuje ine ale ja som z toho gelu paf.

sonka

svetlana6... súhlasím vosk je naj, teda u mňa určite, používala som gel od nivei diamant gloss, no potom som prešla na vosk tej istej značky a neviem si ho vanachváliť. Potom je ešte dobrý vosk s leskom od l´oréal, tiež môžem vrelo odporúčiť.

svetlana6

ja pouzivam teraz vsetky gely s trblietkami. moj naj bol od Lybaru ( shine.. nepamatam si nazov), ale uz som ho dlhsie nevidela :( bol super a dlho mi vydrzal. kedze som ho nevedela zohnat presla som na niveu (tiez trblietavu) a teraz mam Taft (tiez trblietavy :) ale napr z Taftov ma moj priatel vzdy lupiny :( inak ked hladas nieco na uhladenie dlhsich vlasov, myslim, ze na to je vhodnejsi skor vosk. ak si este nevyskusala, kup si nejaky kvalitny a vyskusaj.

collagen

ahoj, ja mam skusenost s kolegenovym gelom Collagen Black, davam si ho obcas po umyti hlavy, hlavne na vyzivenie a obnovu prirodzenej farby, a vlasy po nom drzia ako... no asi aj viac ako by som chcel :o) Ale ak hladas nieco na spevnenie a zaroven by si chcela vlasy vyzivit, ozdravit, tak to vyskusaj. Viac na www.collagen-beauty.sk