túžba

Príspevok v téme: túžba
snívalka?

Strašne túžim sa milovať s chlapom, ktorého viem, že nebudem mať. On je ženatý ja vydatá, ale... On je spolužiak môjho manžela, sú kamoši. Podvádzam muža v sne, stále sa mi s ním sníva ako sa milujeme, a mám ten pocit, že ak by aj k tomu došlo, tak by som ani nezaváhala.Nikdy som muža nepodviedla, ale tie sny ma ubíjaju, čo mám robiť? poraďte mi, prosím, neviem sa tej zakázanej\"túžby! zbaviť.

janka

Neverím, že váš manžel tiež niekedy sa v snoch ,,nezatúlal" k nejakej inej .. proste je to prirodzené pre človeka..človek keby nemal sny, život by bol fádny... a sú sny, kt. sa nám však nikdy nesplnia...ale sú krásne..tak si krásne posnívajte ;-)

sala

....Ak to ostane len pri snoch tak ja na tom nevidím nič zlé....ja som od svojich 7 rokov ešte nemala obdobie kedy by sa mi nepáčil nejaký chlapec či muž a nesnívala by som o ňom ......dnes mám 27 som vydatá dve deti a tiež prežívam
platonický vzťah k mužovi, priateľovi s ktorým som nemala žiaden sex a predsa je mi s ním fajn, túžim byť v jeho blízkosti, počúvať ho a nechať sa hladiť jeho očami,tiež snívam o tom že ma bozkáva...že sa raz budeme milovať....ale sú to len predstavy a sny nikdy by som na to nepristala... je to pre mňa taká životná vzpruha, plamienok, ktorý mi svieti v tme môjho života.... hoci s manželom máme pekný vzťah a aj vie o ňom..... dôverujeme si.....tie túžby máme viaceré a možno všetky, ale je dôležité ich vedieť ovládať a viem sú niekedy zničujúce, ale treba ostať len pri nenaplnených túžbach, ktoré sú krásne...viem že keby som ho dostala do postele bolo by to to posledné v mojom živote... koniec...hoci by sa mi splnila túžba...stratila by som veľa a všetko a určite aj všetky túžby týkajúce sa jeho už by ma nebavilo po ňom túžiť a snívať...preto je to takto dobre a super každý deň sa môžem na niečo tešiť...stretnutie, úsmev, pohľad, milé slová, pochvalu, povzbudenie, atď a to mi musí stačiť...aj preto, že ten muž je manžel mojej najlepšej priateľky...

Volumka

Ženy poväčšine iba snívajú, chlapi aj konajú... Jednoducho takéto sny má takmer každá z nás, hoc ja nie som vydatá a nemám už ani priateľa. Nikdy som ho nepodviedla, hoc to bolo niekedy vo vzťahu fakt hrozné, tak som len snívala a snívala... to je všetko. Prečo by mala byť kur... keď jednoducho to v ich vzťahu nie je o.k. Sexualita je myslím si, prirodzená. Ak ostane len pri snoch, tak niet sa čoho obávať...

0000

sprav to a spravis nestastnych vela ludi ved sa rozved to neurobis vsak ty si chces len uzit mas deti si kurva nicitelka rodiny a on rozviedol by sa koli tebe opytaj sa ho potom bude plakat za svojou zenou ak mu nato pride boze ludia naco su manzelstva naco ved sa len honme pocuvaj me svoje pudy

bleir

pre lucku...nie kazdy musi byt takej sorty ako ty...
mavala som priatelov ktorych som podviedla, ale to nikdy neslo o sex a bola som mlada a hlupa...teraz mam priatela uz rok, lubim ho strasne moc a ziaden iny chalan ma nezaujima...ak niekoho lubite, tak len sex s nim sa vam paci..ak niekto podvedie, nelubi..

kazatel

Budes na to mysliet a o malu chvilku budes s nim. Potom pride to co prichadza ked clovek urobi nieco zle. Vycitka,zarmutok,hnev,mozno aj nepokoj,hadky,rozchod,bolest a opät este väcsi smutok. Potom uz nebudes chciet snivat o druhom. Ale vtedy moze byt uz neskoro. Prestan snivat pocas dna. Venuj sa viac tomu ktoremu si slubovala vernost.

gogo

a vrajze mi clapy sme svyne.tu sa ukazuje kde je pravda.mnich ked este trochu vyzeraju k svetu tak ich vymenis,ale ak nie ani tu tavu nedostanes:-)))