túžba

Príspevok v téme: túžba
snívalka?

Strašne túžim sa milovať s chlapom, ktorého viem, že nebudem mať. On je ženatý ja vydatá, ale... On je spolužiak môjho manžela, sú kamoši. Podvádzam muža v sne, stále sa mi s ním sníva ako sa milujeme, a mám ten pocit, že ak by aj k tomu došlo, tak by som ani nezaváhala.Nikdy som muža nepodviedla, ale tie sny ma ubíjaju, čo mám robiť? poraďte mi, prosím, neviem sa tej zakázanej\"túžby! zbaviť.

mnich

ste kurvy.aj ked budede vypisovat ze vobec vas nepoznam a ze som to este nezazil nic to na tom nezmeni aj tak ste defky.naco ste prisahali pred bohom ked teraz sa vam chce podvadzat?mali ste si zajebat poriadne pred manzelstvom a nie teraz.srat navas na mieste vasho manzela vas zoberiem do tuniska a vymenim za tavu.viac si nezasluzite!!!!!!!!

kiara22

snívalka,
ako keby som to písala ja:))) tiež mam ten istý problém...ak to problém možem nazvať, smiem vedieť kolko mas rokov a ako dlho si vydata???? a mate už nejake deticky???

wee

ak chces ublizit manzelovi...kludne sa s nim vyspi...ziadny chlap neodmietne..cest vinimkam....no aaaaa ak mu ublizit nechces.... potom je na rade psycholog...pomoze ti zo snami.... kamoske pomohla psychologicka..mala tiez hororove sny..da sa to liecit :-))