Dusno vo vzťahu - prosim, surne, poradte!!!

Príspevok v téme: Dusno vo vzťahu - prosim, surne, poradte!!!
huhu

ahojte muzi aj zeny! mam priatela, sme spolu vyse dvoch rokov, zijeme spolu aj sexualne, vsetko funguje, ale ja sa citim v poslednych par tyzdnoch vyradena na druhu /alebo aj tretiu/ kolaj. zvykol si na vsetko - sex, jedlo, atd. az ked som mu pred par tyzdnami zacala robit "sceny", teda povedala som mu ze na mna kasle a ze ho viac zaujima pocitac ako ja, nastval sa este viac a je medzi nami doteraz dusno. co mam robit? ako dosiahnut aby som mu stala za vsetko? mam zostat chladna ? pomohlo by to keby som ho takpovediac ignorovala alebo aspon bola chladna /aj prsexe aj rozhovoroch/? alebo mam prejavovat svoju bolest ktoru citim a byt stale nestastna a plakat a nepriamo mu to vsetko vycitat?

gina30

Recept ktory mi poradila kamoska a funguje: Chlapi neznasaju uplakane baby a tiez neznasaju ked ich chcu vytrestat formou NIC NEBUDE! Chop sa iniciativy, pozvi ho na peknu veceru a pri pohariku sa porozpravajte. Doma by ta aj tak nepocuval a medzi ludmi sa vyhnete kriku, buchaniu dverami a pod. Povedz co od vztahu ocakavas a spytaj sa co si predstavuje on. U nas to zabralo.

jaja

ked to tak čítam, tak mi pripadá, akoby si zvykol na ponuku a bral ju ako samozrejmosť, a ty sa cítiš nedocenená...

jaja

noo ked už nechce zobrať do úvahy tvoje pocity, tak ... hlavne zostaň sama sebou, rob čo cítiš, prečo by si sa mala správať nejakým predpísaným spôsobom, ak by si to nebola ty?? alebo mu daj podmienku...

huhu

no ja hovorim co citim, je pravda ze asi velmi temperamentnym sposobom a impulzivne, ale to preto, ze ma uz stve ze nech placem, kricim, revem, prosim, nic nezmenim. akoby mu vobec nevadilo co citim a ako ma to boli. chcela by som zostat chladna a uvidiet co sa zmeni, ale asi to nevydrzim s mojim temperamentom...

jaja

hovor o svojich pocitoch, bez zbytočných emocii, dohodnite sa... povedz mu čo ti vadí, čo cítiš, čo ti chýba.... nerob scény, to chlapov vystraší...