Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

nefertiti.pc

decka pribrala som len 1 kilo, pretože rano mi často býva nevolno, prvý mesiac som trochu vracala, ale inač v poriadku všetko, sem tam lýtko bolí, ale len chvilku, nálady žiadne len dobré, dôležitý je hlavne pohyb a b-vitaminy, tými sa treba dopovať pravidelne, aj kvoli vlaskom. plet je po 2 mesiacoch o 50 percent lepsia, uz sa tesim co bude dalej. juu

odpoved565

ahoj, .. minervu neodporucam z vlastnej skusenosti... agresivita, hnev, zlost, plac ... nemiernost, citova labilita, hadky s kazdym moznym a padaju mi vlasy... strasne... v pondelok idem za lekarom aby mi predpisal nieco ine...

Levandula

Inner
Dakujem ti ...ja len nechapem prečo sa mi zda že mam tvar este horšiu ako predtym . či to može byt sposobene tymi liekmi . Ale počula som že za 3 mesiace už by mali byt vidiet vysledky . tak som zvedava a dufam že sa to prejavi :)

Levandula

Ahojte baby . Chcela by som len poradit . Beriem minervu už 2. mesiac ale zatial som nezaznamenala nič . Zvačšili sa mi prsia troška som pribrala ale plet ani nie .Prave sa mi zda , že sa mi ešte zhoršila . Je to normalne alebo by som mala prestat s HAK ? .. Dakujem za radu .Bola by som rada keby mi niekto poradil čo mam robit .

Inner

a beries ju prvykrat ci ako?
Ved to mas v pribalovom letaku, najprv si prestuduj ten... alebo zavolaj svojej lekarke, aby si si bola ista...

Simonaplus

Dobrý deň.Chcela by som sa spitat ze ako musim brat minervu lebo mi moja lekarka nic nevravela ci ju mam brat aj po skonceni menzesu???A ked mam menzes tak ktory den ju mam brat hned prvy alebo staci ked ju zoberiem treti den ciklu???

SISI222

Ahojte, beriem Minervu uz rok...som s nou velmi spokojna...nepribrala som a nemam ani ine neziaduce ucinky a zlepsila sa mi plet...Moja lekarka mi ju chce zmenit na Lindynette 20- vraj preto, ze je nizkohormonalna....ale aj Minerva patri medzi nizkohormonalne...Mate niektora z vas skusenosti s takouto zmenou ?