Ake mate skusenosti s Poradnami zdravia?

Príspevok v téme: Ake mate skusenosti s Poradnami zdravia?
sarinka000

Ake mate skusenosti s poradnami zdravia?Chcela by som tam prihlasit seba aj priatela..Kolko sa na caka na vysetrenie?Je tam dlhy poradovnik.?Najdu si dost casu aj na vysvetlenie alebo len oznamia vysledky a tym to konci?A este-mozem sa zahlasit do poradne sdravia aj mimo svojho bydliska a nemusim mat odporucanie od obvodaka?diky vsetkym :)

vecernica

a este rada, ak budes mat vysledky choleterolu co ti urobi aj obvodny v ramci preventivnej prehliadky spytaj sa hlavne na HDLD a VLDL, (ten prvy vyssi je dobry druhy je zly lajcky povedane)signalizuje o moznosti vzniku arteriosklerozy.a tiez triacyl. glyceridy znacku maju TAg to je dolezite tiez.

usiko

Z roznavy, takze tam asi nebyvas....cholesterol ti zisti aj obvodna lekarka....ale skus, mozno su vzdelanejsi u vas a idu s dobou...u nas akosi zaspali...

sarinka000

A mozem sa opytat odkial si?Kde mozem ocakavat taku "super" poradnu?No ja by som tam chcela skocit najma kvoli zisteniu cholesterolu..

usiko

No, u nas je taka poradna zdavia ze dakujem pekne...zmeraju vam tuky a cukry v krvi, odvazia vas a zmeraju pomer tuku a vody vtele, co mi robi aj vaha.....a povedia mi par veci ohlado zdravej vyzivy, ktore su tak 20 rokov stare...takze som tam prestala chodit, lebo na nete najdem kopec dobrych info....