Chalani,Prečo Nechcete Dievčata Čo Maju KG.Navyše?

Príspevok v téme: Chalani,Prečo Nechcete Dievčata Čo Maju KG.Navyše?
buli.18ročna

*Chalani,prečo nechcete dievčatá čo majú to kilečko navyše???
Viete ja mam 18r. výška 170cm a váha:!!90kg!!
Už odmalička som bola pri-sebe,preto sa mi deti už od škôlky posmievali,a mala som s toho depky,nechcela som tam chodit...len kvoli tomu
Vysmievanie trvá až do dnes,v inej forme napríklad,chlapci na mna nezazeraju z usmevom že ma chcú
ale s úsmevom že ma ponižuju smeju sa mi,dokonca až raz k tomu došlo že ma podkli,hodili mi tortu di tvare
CHALANI PREčO TO ROBITE TAKYM BABAM čO MAJU KILO NAVYšE??
AKO SA DA V MOM PRIPADE SCHUDNUT? MALA SOM ANOREXIU,A TERAZ MAM BULIMIU PRIBERAM STALE.
A hanba mi som panna a ešte som s nikým nechodila,a dokonca ani pusa nebola,tak po tom túžim,ale asi to už nikdy nezažijem.
PROSIM VAS O POMOC,RADY,NO čOKOLVEK,DAKUJEM VOPRED KAžDÉMU *

kasamasa

Musis zacat vyzarovat sebaistotu, toto si k tebe nikto nemoze dovolovat. Ja zas poznam babu pri sebe, problemy s chalanmi nema (nejdu sa potrhat, ale zopar frajerov uz mala), aspon ju je za co chytit, ale hlavne - aj ked ma len 165cm, ludia sa jej ´boja´ , vyzaruje respekt. Ked si pri tele, urob z toho svoje plus - tvar sa drsne a submisivni chlapi budu z teba namakko. Drzim palce.

katinka19

viem sa trosicku vzit do tvojej situacie, a verim ti ze je to tazke, moja najlepsia kamoska je tiez pri sebe a tiez to ma takto tazke, s chlapcami a tak... ale chodim s nou do posilkya kazdy tyzden na aerobik tak sa mi zda ze aj zhoodila nieco, ja som tie posmievacky tiez zazivala a na zakladnej a to som bola chuda, ale nie extra pekna to preto... a tie vyrazy ktore chalani pouzivaju vedia fakt ublizit, a hlavne taky sa ozyvaju vacsinou co tiez nie su ziadny krasavci alebo svetoborci, ceee.. pametam ako som raz isla mestom a ten co sa mi posmieval a urazal celu skolu ma stretol na ulici a takmer ma nespoznal prisiel ku mne a spytal sa ze ako sa mam, a ja som mu na to povedala - MY SA POZNAME??? a isla som dalej a on tam stal a zizal a no proste fajny trapas pre neho... nanho kukalo kopec chalanov, bol tam s partiou, take male vitazstvo sukromné:)

jrhsu

vies preco to robia lebo vedia ze take baby nemaju sebavedomie a su lahko zranitelne... niektore su tiez trocha pri sebe a chalni ju chu preco? lebo sa nezatazuje vahou a ma sa rada... ak sa mas rada vyzaruje s teba nieco no ked nie si taka sklesla...

gina30

Ak je pravda to co tu pises tak to nebude len o vahe ale o tom jak sa prezentujes navonok. Su holky co su silnejsie ale vedia zaujat, ci uz je to vtipom, dokonca aj obliekat sa mozu moderne a s vkusom zober niektore zo zasielkovych katalogov a uvidis ze moda pre moletky tiez nie je na zahodnie. Mam kamosku ktora bola od skoly trosku viac pri sebe no bola plna humoru, vedela sa upravit proste baba na spravnom mieste. Dnes je vydata za uspesneho sportovca. Dievca rob v prvom rade nieco so svojou psychikou a maj sa rada.( Ja som mala tiez 56kg a po babatku uz nie som ako prutik, dokazem sa vsak obliect a upravit tak ze vobec nemam komplexy a na druhej strane aj cvicim a verim ze to pojde dolu) Nevzdavaj sa!!!

barbara1

Ja sa viem vžiť do Tvojej situácie lebo sama som to prežila. Ty máš 18 r a nemala si ešte nič a ja som nemala do 21 r, tak v pohode svet sa nerúca. To, že to može prerásť do bulímie a anorxie tomu tiež verím. Ale dokým sa nezmieriš sama so sebou s tým aká si tak sa nepohneš ďalej. Nepohneš sa ďalej ani s váhou ani so svojím životom.A sú aj muži ktorým sa páčia takéto ženy ako si sa opísala, viem, že sú ale neni ich veľa. Držím Ti palce a nemala by si sa kvoli tomu trápiť, určite by si mala začať aj troška športovať nemusí to byť niečo drastické, ja som napr. skákavala na švihadle a korčulovala na kolieskových korčuliach a zhodila som.A ešte raz z chlapov si netreba robiť veľkú hlavu:Ddržím palce

epoka

to si ako robis srandu, ne??? ale si to prehnala ako si vazne mala anorexiu alebo si len par dni nejedla a povedala si si, ze to je anorexia?? vies vobec o com to tu rozpravas??? zas nieje vsetko o vahe..tiez niesom najchudsia a mam chlapca aj ostatni maju zaujem proste je to o tom ako mas rada svoje telo...naozaj to funguje..bud vzdy sama sebou, nesnaz sa byt za kazdu cenu vtipna atd.. naozaj nie je vsetko o vahe.. ale skus cvicit ja viem je to namahave na zaciatku ale da sa to.

tlustoprd

Moja to je zasa vec nazoru... je jasne ze dajaky vymakany svalovec nebude chciet babu co je tazsia ako on, ale su bezy chlapi co maju radi tucnejsie. Staci len najst, nemozes vsetko hadzat do jedneho vreca. Je to vec vkusu, su aj taky co idu len po tucnych. Len treba najst