kvasinky,svrbenie,palenie

saska5

ked si si ista ze ide o mykozu, tak dla seba odporucam canesten mast a k tomu canesten vaginalna tabletka, ktora ma dlhsi ucinok...kamosky brali peroralne candivac a vraj pomohlo...kazdopadne mykoza sa zvykne vratit, hlavne po antibiotikach

aandra

Ja som sa mykózy zbavila tak, že som súčasne s antimykotikami brala aj wobenzym- na posilnenie imunity. Takto mi to odporučil lekár, zabralo a problémy sa mi odvtedy nevrátili.

Angel086

Hlavne prirodne antimikotika, nejest cukor, muku a mliecne vyrobky (biely jogurt je fajn) a probiotika. (ja osobne mam velmi dobre skusenosti s tymito: www.probia.eu )

Lenus_ju

Ahojte,
mam tiez problem so svrbenim a palenim ale bez vytoku. Lekar mi vzdy da iba cipky a krem ale po uziti po dvoch mesiacoch sa mi to stale vrati. chcem sa opytat ci ten Canesten je zarucena vec... dakujem

ria5

mne velmi pomohli - Lactovag cipky, nemam ziadny vytok, ziadne palenie, no proste fantazia! konzultovala som s lekarom v poradni na www.mamaaja.sk. skuste!

damienka

mne na kvasinky pomohol canesten ..v priebehu cca 4 dni mi palenie aj svrbenie prestalo a uz je to v poriadku :)

tat

ja mam taky problem, ze gynekolog mi povedal, ze som preliecena a palenie mam stale. Ale kontrolne testy na kvasinky nespravil. To je to moje nestastie, ze ja mam kvasinky, ale ziadny vytok. Tak chcem vyskusat nejake bylinkove sedacie kupele.Alebo zmenim gynekologa.

baby

mne nepomahali masticky, 4 tyzdne a bola som z toho zufala, lebo to neprijemn palenie a svrbenie, bolo nieco otrasne...
tak som vyskusala sedacie kupele v nechtiku a dubovej kore, a kupila nechtikovu mast, ale na povrchove mykozy je celkom dobry canesten, s ostatnymi mastickami mama zle skusenosti...