život po rozchode

Príspevok v téme: život po rozchode
dada

ahojte vsetci stastní aj nešťastní. nechcem ani tak radu ako vasu osobnu skusenost. ako sa vam vyrovnava s rozchodom resp. s kopackami od cloveka,o ktorom ste sa domnievali, ze je ten právy a jediný na svete. zaujmama ma cas, i ked je to velmi subjektivne, ktorý ubehol, kym ste prestali mat negativistické postoje, zlu naladu a opat ste sa zacali zaujmat o opacne pohlavie. je toho este vela, co by ma zaujamlo, aj to, ci ste boli schopní sa s nim stretnut a osobne sa porozpravat. nechcem pisat zbytocne dlhý príspevok tak pls píste, co vas v tejto oblasti napadne. mimochodom nepatrím uz do kategérie násťročný.

moje

Boze baby, ja som tiez sklamana muzmi a to velmi:(( S priatelom sme boli spolu 4 roky a 3 roky bolo vsetko uzasne a krasne, zakial sme obaja studovali. Lenze ked on dostudoval, zacalo byt vsetko ine a dost sa zmenil, uz sme nemohli byt tak casto spolu, lebo pracoval. Vznikali hadky a podobne, bol vecne unaveny, mrzuty...Nechal ma v marci- dovod: lebo sa k sebe nehodime. Po dvoch dnoch sa spamatal a hned sa zacal snazit, lebo on ma miluje a nechce bezo mna zit a ze to ani nebol rozchod, ze mu mam prepacit a podobne keci. Jasne, ze som prepacila, ved som ho milovala. Vsetko islo dalej a bolo to opat o nicom. V auguste po mocnych hadkach mi poslal dlhocizny mail a rozisiel sa v nom so mnou, dovod: som uplne uzasna, ale stale sa hadame a on to takto nechce. Ani nemal mi to odavhu povedat do oci. Velmi som vtedy trpela, mesiac som akoby nezila, vychudla som na 43 kil. Ale scenar sa opat opakoval a on sa po mesiace znova zbadal a zacal za mnou chodit prosit ma, robil rozne gesta, proste vsetko o com som snivala, aby tak bolo a ja som opat naletela. Teraz sa uz urcite mnohe z vas usmievate, ale laska je slepa... Boli sme spolu 3 mesiace a aj to som sa cely cas len triasla, kedy opat zisti, ze to nechce takto, ale tie mesiace boli pekne, krasne, ale tyzden pred Vianocami sme sa zasa za nejake hluposti pohadali a on zasa nevedel, on nevie ci to takto chce, my sa k sebe asi nehodime. Hovorila som mu, ze keby sa obaja snazime mohlo to byt ine. On ze hej, ale nevie, ci to pojde ved sme sa uz tolko snazili a to som sa uz vazne nahnevala odisla som a neozvala sa. :))) samozrejme sa dalo cakat, ze ho to znova prejde a tak o nejake tri tyzden to opat zacalo. Kvety poslane do prace, krasne sms, krasne recicky, ako si je uz na 100 % isty, ze som ta prava, ze si ma chce vziat a neviem co.. Tentokrat som bola opatrnna a nenaletela. Povedala som mu ze neviem, ze potrebujem cas ( ja viem bola som naivna a hlupa). Povedal, ze mu nevadi, ze chodim von, bavit sa, ze on aj tak bude o mna bojovat. Po tyzdni a pol sa snazenia.))) som bola s kamosom na koktail, s kamosom, ktory aj tak pocuval vacsinu casu len o nom a s ktorym som nikdy nic nemala. A moj ex ked sa to dozvedel sa rozculil a vynadal mi, ze on ako taky kkt sa snazi a ja si beham za druhymi a ze som ho strasne zranila, ze ani neviem ako. Ludia, no tak prosim vas, pride vam, ze moj ex je zdravy??? Lebo mne je to teraz po case uz az smiesne. A zdrzte sa, prosim vas toho, ze som naivna a hlupa, lebo to uz teraz sama dobre viem. A tiez viem, ze nikoho nema a ani nemal, proste vzdy ked sa so mnou rozisiel, tak zo bolo len preto, ze nevedel, co chce, alebo neviem preco. Inak ja mam 21 a on 25. A tymto som chcela povedat len tolko ZE NIC NELUTUJTE, LEBO CLOVEK SA NIKDY NEZMENI, IBA NA CHVILKU A AK VAM TO SPRAVIL RAZ, SPRAVI TO AJ DRUHYKRAT, TAKZE NEDAVAJTE DRUHE SANCE...dakujem

wowo

ono tie pocity za byvalim hned prejdu ked sa zamilujes do ineho.A ak si myslis ze sa nevies zamilovat do druheho, tak len preto ze minulost ta tlaci k zemi a nemas v srdci miesto pre ineho. a urcite 100x lepsieho. chce to cas.Stetnutim zostavas stale v kruhu ,ak nie si sama vyrovnana.Opacne to je ak ty si niekomu povedala nie,,,skus sa vzit do tej situacie,vtedy vobec neuvazujes ze ci stretko alebo nie. Ty si zmierena a vies ze ne.Inak ak ta podviedol nikdy viac neeeeeeee s nim.Inak po case ,,ako je 8 mes ,by som sa kludne stretla ,,mozno by si bola prekvapena,,ze co si take uzasne na nom videla... mala by si odstup.

lucy_liu13

KIRSCHA, ako to zvladas prosimta.
ja som sa rozisla po 2 rokoch a nejako to neviem dostat z hlavy von.
Ublizil mi velmi, zistila som ,ze ma podviedol, no sice pred 8mimi mesiacmi,ale ked zistis taku vec tak ti je jedno kedy to bolo.
tak sme sa pohadali a rozisli,ale na mna obcas dojdu tie slabe chvilky, mam sice zlost, ale chyba mi, chcem vediet co robi, pride na mna strasna lutost a...
mam chut sa snim stretnut, aj ked neviem ci je to dobry napad,ci mi nebude este horsie, aj ked viem,ze premyslat nad niecim spolocnym je blbost, ale asi mi rozumiete...
on sa snazil komunikovat so mnou v dobrom,ale ja som nechcela.
teraz ma to prechadza,asi mi fakt sibe.
robim vsetko preto,aby somsa z toho dostala.
Venujem sa skole, nasla som si pracu, travim cas s kamaratkami, chodim castejsie von, na prechadzky a tak proste snazim sa nebyt sama a aj napriek tomu sa to mam stale v hlave.
Rano s tym vstavam, vecer s tym idem spat, neviem ako sa toho mam zbavit.
Ja viem,ze si s tym musim poradit len sama ale...

enya

Rozchod pre mňa znamená okysličenie vzduchu, očakávanie niečoho nového. Samozrejme zo začiatku bolí, ale prebolí. Som typ človeka, ktorý vo všetkom vidí význam. Ak ma stretol rozchod, proste to tak malo byť. Vždy ma to posunulo ďalej. A ak sa chce niekto so mnou rozísť, tak si ma nezaslúži a nemá zmysel ho prehovárať. a ponižovať sa. Nie som majster sveta, no o seba i o deti by som sa vždy dokázala postarať. To viem. Človek má množstvo možností. Treba sa pozviechať, oprášiť, olízať rany a ísť ďalej. Lebo vždy keď sa niečo končí, niečo iné sa začína.

dada

ahoj forca, verim na osud, ktorý ti prezradia karty i vestkyna. uz som aj nad tym uvazovala a nie len v tejto dobe, ale i v minulosti. neviem sa nejako rozhupat a vyskusat tuto formu ,,utechy´´.

forca

Ahoj Dada. Neviem ci veris kartarkam alebo vestkynam,... - ale ja som po rozchode skusila a bola to taka mala pozitivna iskricka,ze ma este caka nieco dobre v zivote, a ktora mi hlavne priniesla aspon malu nadej na zlepsenie mojho stavu. Okrem rozchodu sa mi v tu dobu stalo kopec dalsich neprijemnych veci a bola som fakt psychicky na tom zle. Vestkyna aspon trosku pomohla a ja som aspon v kutiku duse dufala, ze co povedala, ze aspon nieco sa splni. A aj splnilo ... . Teraz s odstupom casu ma este niektore veci trapia, ale je to lepsie ...

krisha

Ked ich dodrzis, sprav si niecim radost, trebars si kup rifle,po ktorych dlho tuzis, daj si gelove nechty na kt si nemala cas. A ako som uz radila, castejsie chodievaj von, medzi ludi, s kamaratmi, len tak si sadnut.

krisha

len prosim neporovnavaj, kazdy clovek je iny a zije si svoj zivot tak ho zije. nebola som vzdy takato, tym, ze zijem takpovediac sama, platim ucty, na kt si musim zarobit som sa zmenila. Nie som urcite ziadna modelka, vela ludi ma ma rado pre moju povahu. Dokazem byt vazna, poradit s problemom, ale aj zabavna, dar reci mi rozhodne nechyba:-)-)