Ordinačné hodiny - Dedik

mia

Pan Dedik je skvely. Potrebujem dalsie kvapky a neviem ako sa s nim skontaktovat. Pred dvoma rokmi sme boli s kamaratkami za nim v Piestanoch. Mali problem otehotniet z roznych dovodov. Obe dnes maju krasne deticky... klobuk dole

mmm_a

pre Sandra99: Asi si nepochopila slovo ludovy liecitel. Liecitel ma byt vzdy doplnkovou formou liecenia propri klasickej medicine, nie naopak. Pokial mas zdravotne problemy, daj si spravit vysetrenia a kvapky od p. Dedika uzivaj popri klasickej liecbe.

Adamama

Ahojte, ja chodím k p. Dedíkovi 5 mesiacov, lieči mi imunitu a alergie, chcem sa spýtať, či má niekto s týmto dobré skúsenosti a ako dlho mu trvala liečba.

Sandra99

Ahojte, je tu niekto kto uspesne presiel Dedikovou liecbou? Uzivam jeho kvapky 8. mesiac a z toho 3 mesiace mam take stavy ze sa to neda dalej zvladat. Najprv som nepozorovala ziadne ucinky tych kvapiek a teraz sa to tak zhorsilo ze nie som schopna robit nic, ani spat. Cele telo hrozne pali, svrbi a stipe. Neviem sa rozhodnut co dalej, ci verit Dedikovi alebo dat na odporucania lekarov a nechat sa hospitalizovat v nemocnici. Vie mi poradit niekto kto niecim podobnym presiel?

lucka

Ahojte, ja mam s p. Dedikom pozitivnu skusenost. Od 8 rokov som sa liecila na atopicky ekzem vselijakymi mastami. Vzdyto zabralo na par tyzdnov a potom sa to vratilo. V Zdravi som sa docitala o Lenke Hriadelovej, ktoru tiez vyliecil. cez moju svagrinku, ktora zije v Ba a pozna aj medialne osobnosti mi zistila cislo na p. Dedika. Isla som k nemu a odvtedy (4roky) o ekzeme ani nechyrujem. Teraz sa za nim chystam so svojim 10 mesacnym syncekom, ktory ma ekzematicke licka.Kontakt na p.Dedika:0905513908