Cervene oci

Florka

Prosim o odpoved mam suche oci kvapkam si viac krat denne a mam ich stale zapalene len rano vstanem mam ich hrozne cervene rezu ma a stale su unavene uz neviem ako dalej prosim poradte mi dakujem

Florka

Prosim o odpoved mam suche oci kvapkam si viac krat denne a mam ich stale zapalene len rano vstanem mam ich hrozne cervene rezu ma a stale su unavene uz neviem ako dalej prosim poradte mi dakujem

jaroslav soltys

Dakujem pripievatelom RNG a Mire za odpovede ,,,,, cervene oci nemam ani z dovodu, ze su suche a ze som pil viac piva ovocia alebo cukru ,,,, ani jedno nemam a ani druhe v poslednych tyzdnoch som nepil a ovocia a sladkeho som sa neprejedol ,,,, napriek tomu rano ich mavam ,,,, co odporucate ,,,,mam ist k lekarovi ,,,, a ku ktoremu odbornikovi ,,,,, na oci alebo internistovi?
Poradte ak niekto vie?

RNG

Cervene oci su povacsine vysledok zapalu sposobenemu infekciou zanesenou do oci brhlenim si suchych oci. Suche oci(najnovsie "syndrom suchych oci")su sposobene nedostatocnym tokom ocistujucich slz cez noc pre zapalene slzne kanaliky. Tu je hlavny dovod virus herpes.
Rychla metoda na odstranenie tohoto problemu je striekat si niekolkokrat denne do oci koloidnu striebornu vodu. Ja ju nosom vo vrecku cely cas a ked ma svrbia oci, nelezem si do nich spinavymi paprcami ale si nastriekam na ne koloidnu striebornu vodu.
Uz roky nemam problemy, ktore som mal vyse 30 rokov.
Dlhsia metoda je zvysenie viralnej imunity, co radim dnes pri vzmahajucich sa viralnych infekciach kazdemu.Vid ine clanky na virusy.

mira

Jaroslav, pokiaľ si večer nevypil viac pív a podobne, čo asi nie, tak sčervenanie očí bude z ovocia alebo cukru, sladkých alebo povzbudzujúcich nápojov v predchádzajúci deň.