Čaj lietajuca lastovicka

mamca

Uf,už si to tak presne nepamätám,ale over si to dávkovanie,myslím,že to má byť silnejší výluh,čiže menej vody na 1 sáčok.

karla1

no mam original od Anezky,na krabicke je este aj napisane upozornenenie ze na trhu su aj plagiaty a ze hento je original. No pripravujem ho ze rano si uvarim do 1 litra vody tam dam na 10 minut luhovat vrecko caju,vytiahnem a pijem pocas dna po jedle

mamca

Zatiaľ som o opačnom účinku nepočula.
Máš originálny čaj? Na trhu je aj iný pod tým istým názvom.Ako ho pripravuješ a piješ?

karla1

hmm je mozne ze ma z lietajucej lastovicky zapeka? pretoze ju pijem uz od soboty a zatial som bola na wc 2x a mam strasne naguknute brucho

millajka

pre Dadu:Privela pohybu,vela obmedzovania sa v jedle...celé to máš nejak narubi nezdá sa ti??kto sa vela hýbe,viac spáli...a to vraj priberáš aj z vody..tak v tom prípade sa nad svojím životným tempom a spôsobom trochu zamysli lebo niečo tu bude asi dosť nesprávne.A máš pravdu,do práce sa vozím busom,velmi sa mi nechce šlapať ráno o 5,30hod. 20kilometrov.v práci sa tiež velmi nenasedím a hlavne sa nebránim dobrému jedlu.a predstav si že ani nie som obézna....Čím viac na tuky myslíte tým viac sa na vás všetky lepia.Ja si jedlo vychutnám,nerobím si z neho stresy a je mi dobre.jednoducho ako do mna vojde tak aj pak vyleze (samozrejeme nie tou istou cestou) a z vody tu rozhodne nikto z nás NEPRIBERÁ.Je to už dosť otrepaná fráza ako obhajoba....

matusska

tento caj je squeli a na obale je napisana taka mila story ... ale to je jedno ci mate tu lastovicku alebo obycajny cierny caj ... vsetko co je cierne je dobre ako kava , cierny caj , cierna cokolada ... :) a holky booze netyrajte sa staci len cvicit a chodit do sauny a bude to ok a nenapchavat sa tabletkami ako tinusska .... to sposoby jojoefekt a bude po case tam kde bola a uplne si dodzubka zaludok ... a verte mi dennodenne navstevy u doktora so zaludocnymi problemami no nieje to nic prijemne... :)

dada

Ja sa nevyhováram.Asi nevieš čo sú to migrény.Skúšala som piť aj čistú vodu a bolo mi zle a z minerálok ani nehovorím.Pýtala som sa nato totišto lekárov a ani oni mi neodporučili piť čistú vodu a minerálku.A ja mám pohybu až príliš,to by si sa divila,pri mojej práci si nesadnem a do práce chodím stále pešo,nevozím sa ako možno Ty:

millajka

no Dada ani sa nedivím že priberáš...sa neobmedzuj,jedz ako normálny človek a hýb sa...potom si nebudeš museť nahovárať že priberáš aj z vody....nepi čistú minerálku ale čistú vodu z vodovodu..alebo aj z tej máš migrénu???haha skôr ju máš zo sladkých brečiek...ale aspoň že sa máš sama pred sebou načo vyhovoriť...no nebudem sa opakovať už som sa vyjadrila v téme "klub chudnúcich".Milion tém o chudnutí a v každej to isté..všetky sa len vyhovárate ako malé deti...

dada

Ahojte baby,
to fakt je ten čaj taký dobrý,len neviem si predstaviť,že by som stále lietala na WC pri mojej práci.Ja totišto sa dosť obmedzujem,veľmi málo jem,sladkosti skoro žiadne,ale mám pocit že už dakedy priberám aj z vody.Ja totišto môžem len ochutené minerálky,alebo sladké vody,pretože s minerálok čistých mám migrény.