vosk

aaaa

ja si depilujem len okolie priamo tam nie, lebo aj na krabici tak pise ze sa to nema priamo v intimnych miestach takze len kraje a priamo to uz len oholim, depilovane vydrzi aj dva tyzdne

Deee

Ja sa bolesti boji, sama by som si asi tolko bolesti nedokazala urobit :-) tak som to nechala na kozmeticku hlavne zo zaciatku, teraz to uz zvladam aj sama a cim viac opakovani, tym menej to boli, teda uz skoro vobec

kelly05

dakujem za odpovede.
pre mna osobne je lakave hlavne to, ze taka depilacia dlhsie vydrzi a po case chlpky rastu menej, ale vobec si neviem predstavit ci to nevzdam kvoli bolesti.

lulus

a ako dlho vam to potom vydrzi baby? ja bo som to aj skusila...a to sa tak depilujete cele, lebo na pyskoch a pri vchode to musi naozaj boliet

aaaa

ja som si to depilovala doma, je to lepsie ked si to robis sama menej to boli a neni to take strasne, teda kazdy sme inak citlivy ale ja napriklad pouzivam vosk na citlivu pokozku nastriham si na male pasiky a ides...pomaly si na to aj zvyknes a potom to uz ani neboli...rozdychas to a mas aspon dlhsie pokoj

Deee

Vyskusala som vosk u kozmeticky, diabolska bolest, ale stoji to za to, chlpky mi uz rastu ovela jemnejsie a menej, som spokojna